x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Strong LEAP-S1 - digital multimedia receiver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Strong LEAP-S1 - digital multimedia receiver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Strong LEAP-S1 - digital multimedia receiver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Strong LEAP-S1 - digital multimedia receiver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214050116.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207208151.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237736419.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234071370.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211451094.jpg?ts=1
Strong Strong LEAP-S1 - digital multimedia receiver LEAP-S1 - digital multimedia receiver LEAP-S1 - digital multimedia receiver Strong SRT 401 4K UHD Android Box Google PlayStore, Netflix, YouTube, Prime Video of Disney+ (4)
  • 09120072370809
3
  • 59.99 85.00 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Dankzij de LEAP-S1 Mutlimedia ANDROID TV 10.0 4K Ultra HD Box wordt uw tv aangesloten. Een resolutie tot 3840 x 2160 pixels en HDR-functi...59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Dankzij de LEAP-S1 Mutlimedia ANDROID TV 10.0 4K Ultra HD Box wordt uw tv aangesloten. Een resolutie tot 3840 x 2160 pixels en HDR-functi...68.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Strong SRT 401 4K UHD Android Box Google PlayStore, Netflix, YouTube, Prime Video of Disney+85.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (4)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160893450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082178.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB (2)
      Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • 06954176827517
      1
    • Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179480276.jpg?ts=1
      Amiko Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi (1)
      Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • 05999883025376
      2
    • LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224316052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295935.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 De WE. HEAR 2 is een stereo Bluetooth speaker waarmee je overal en onbezorgd naar jouw favoriete muziek kunt luisteren in rijke geluidskwaliteit. (1)
      LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • 04011880171335
      • 4011880171335
      89
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 75.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 75.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 75.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 75.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.99
    • partner@vergelijk.nl