x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233443554.jpg?ts=1
Apple Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs Met de Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs verbind je een televisie en al je HomeKit apparaten naadloos aan elkaar. Verbind de Apple TV aan je televisie en je krijgt toegang tot bekende streaming apps als Netflix en Apple TV+. Dankzij de Full HD resolutie bekijk je gedetailleerd beeld op vrijwel elke televisie. Met de Homepod geef je een spraakopdracht om bijvoorbeeld een serie op je tv op te zetten. Je koppelt de HomePod aan al je andere HomeKit apparaten om zo ook je slimme lampen of the... (1)
  • 07423427210259
6
  • 268.00 268.00 EUR 6
    2
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs verbind je een televisie en al je HomeKit apparaten naadloos aan elkaar. Verbind de Apple T...268.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Apple TV HD 32 GB + HomePod mini Grijs verbind je een televisie en al je HomeKit apparaten naadloos aan elkaar. Verbind de Apple T...268.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (14)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222003994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222003992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222048756.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10 We. Hear 1 by Loewe 60701R10 We. Hear 1 by Loewe 60701R10 Loewe We. HEAR 1 bluetooth speaker (1)
      LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10
      • 04011880171298
      • 4011880171298
      89
    • LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224316052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295935.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 De WE. HEAR 2 is een stereo Bluetooth speaker waarmee je overal en onbezorgd naar jouw favoriete muziek kunt luisteren in rijke geluidskwaliteit. (1)
      LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • 04011880171335
      • 4011880171335
      89
    • Apple TV HD (2021) 32 GB - Duo pack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233443681.jpg?ts=1
      Apple Apple TV HD (2021) 32 GB - Duo pack TV HD (2021) 32 GB - Duo pack TV HD (2021) 32 GB - Duo pack Met het Apple TV HD (2021) 32 GB Duo pack geniet je van je favoriete films en series op 2 schermen in 2 kamers. Het tvOS besturingssysteem geeft je toegang tot bekende streaming apps als Netflix en Apple TV+. Met Airplay stream je content vanaf je iPhone of iPad op een van de 2 televisies. Door op het knopje op de zijkant van de Remote te drukken, schakel je spraakassistent Siri in. Hiermee open je snel apps met spraakopdrachten en bedien je al je HomeKit apparaten in huis. (1)
      Apple TV HD (2021) 32 GB - Duo pack
      • 07423430087084
      6
    • min
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 268.00
    • partner@vergelijk.nl