x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple TV 4K (2021) 64 GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple TV 4K (2021) 64 GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple TV 4K (2021) 64 GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple TV 4K (2021) 64 GB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200097514.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229862992.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200097513.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200097509.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186312238.jpg?ts=1
Apple Apple TV 4K (2021) 64 GB TV 4K (2021) 64 GB TV 4K (2021) 64 GB Apple TV 4K 64GB Via Apple TV 4K (2e generatie) komen niet alleen de allerbeste tv-programmas je huiskamer binnen, maar ook al je favoriete Apple services. Met de A12 Bionic chip zijn video, audio en graphics aanzienlijk verbetert. Dankzij 4K HDR met hoge beeldsnelheid en Dolby Atmos-audio is het net of je in de bioscoop zit. Ideaal als je een film kijkt, of een wedstrijd. En ook qua aanbod zit je goed, want je kunt content van Apple TV+, Amazon Prime Video, Netflix, Disney+ en live-uitzendin... (17)
  • 00190199533141
  • 00190199532939
  • 0190199533141
  • 0190199532939
  • MXH02FD/A
223
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 218.00 229.42 EUR 223
    15
    • Yourmacstore.nl Yourmacstore.nl
      8.333742888062478 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Apple TV 4K. Processorfabrikant: Apple, Processormodel: A12. Interne opslagcapaciteit: 64 GB. Ondersteunde videoformaten: H.264,HEVC,M4V,...218.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met Apple TV 4K (2021) 64 GB geniet je van je favoriete content in hoge beeldkwaliteit. Dankzij de 4K resolutie zie je elk detail in je f...219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.70306343476935 (4662)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Apple TV 4K 64GB Via Apple TV 4K (2e generatie) komen niet alleen de allerbeste tv-programmas je huiskamer binnen, maar ook al je favorie...219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Belangrijkste kenmerken 4K HDR en Dolby Vision voor weergaloze beeldkwaliteit Dolby Atmos voor indrukwekkend geluid dat de hele kamer vul...
      219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Dolby Atmos voor indrukwekkend geluid dat je hele kamer vult De A12 Bionic-chip zorgt voor geweldig beeld en geluid, waardoor je apps en ...219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amac.nl Amac.nl
      Apple TV 4K (64GB) (2021)219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met Apple TV 4K (2e generatie) komen niet alleen de leukste tv-programmas je huiskamer binnen, maar ook al je favoriete Apple services.219.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • BCC Rotterdam BCC Rotterdam
      9.374553569612884 (31)
      Apple TV 4K 64GB Via Apple TV 4K (2e generatie) komen niet alleen de allerbeste tv-programmas je huiskamer binnen, maar ook al je favorie...219.00, 4.4387793, 51.9079697 LOW
      75
    • Kamera Express - Groningen Kamera Express - Groningen
      9.190079227341323 (67)
      Met Apple TV 4K (2e generatie) komen niet alleen de leukste tv-programmas je huiskamer binnen, maar ook al je favoriete Apple services.219.00, 6.5836878, 53.216734 LOW
      15
    • EP Rickelman Boxtel EP Rickelman Boxtel
      7.88520664398435 (3)
      Belangrijkste kenmerken 4K HDR en Dolby Vision voor weergaloze beeldkwaliteit Dolby Atmos voor indrukwekkend geluid dat de hele kamer vul...
      219.00, 5.3165672, 51.5982819 NONE
      72
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met Apple TV 4K (2021) 64 GB geniet je van je favoriete content in hoge beeldkwaliteit. Dankzij de 4K resolutie zie je elk detail in je f...219.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
    • Amac Bussum Amac Bussum
      5.6 (1)
      Apple TV 4K (64GB) (2021)219.00, 5.1612969, 52.2749389 NONE
      46
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      1x Siri Remote, netsnoer, lightning-naar-USB-kabel, handleiding2219.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      4K HDR. Nu op het grote scherm bij je thuis.Met Apple TV 4K bekijk je films en series in verbluffende 4K HDR-kwaliteit. Je hebt toegang t...229.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Apple TV (2021) - 4K - 64GB229.42, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (4)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • Humax TV+ H3 hout-wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132257782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130319387.jpg?ts=1
      Humax Humax TV+ H3 hout-wit TV+ H3 hout-wit TV+ H3 hout-wit De HUMAX TV H3+ is een Smart TV Box waarmee u in handomdraai van uw eigen TV een Smart TV maakt! Bekijk Netflix, Uitzending Gemist, YouTube en meer, gewoon op uw eigen televisie! (5)
      Humax TV+ H3 hout-wit
      • 08809095667783
      • TV+ H3
      • 3497927
      • Humax TV+ H3
      • 8809095667783
      17
    • Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160893450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082178.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB (2)
      Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • 06954176827517
      1
    • Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179480276.jpg?ts=1
      Amiko Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi (1)
      Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • 05999883025376
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 215.25
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 215.25
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 215.25
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 215.25
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 215.25
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 214.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 218.00
    • partner@vergelijk.nl