x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple TV 4K 32GB (2017)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple TV 4K 32GB (2017)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple TV 4K 32GB (2017)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple TV 4K 32GB (2017)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169760170.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166661023.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166661022.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122993728.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122993727.jpg?ts=1
Apple Apple TV 4K 32GB (2017) TV 4K 32GB (2017) TV 4K 32GB (2017) Apple TV (2017) - 4K - 32GB (18)
  • 00190198463999
  • 00190198463784
  • 4597632
  • MQD22FD/A?NL
  • 9752298
  • MQD22FD/A
  • MQD22ZD/A
  • 000000000000238476
1
good_buy
  • Geheugen
    • Interne geheugen: 3072 MB
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD, Full HD
    • Hdmi: Ja
    • 3D TV: Nee
    • Afstandsbediening: Ja
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Built-in storage media: Ja
    • DLNA certified: Nee
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Full HD: Ja
    • HDMI out: 1
    • Hdmi-versie: 2.0
    • Internet TV: Ja
    • Internetradio: Ja
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 32 GB
    • Hardeschijfcapaciteit: 32 GB
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Ja
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi ac
  • Overig
    • Device interface: LAN, Bluetooth
    • Videocompressieformaten: AVCHD
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 0
    • Bluetooth: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Opslagcapaciteit: 32 GB
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 33 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Mediatypes
    • AirPlay: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 0
  • Video
    • 4K-resolutie: Ja
  • 169.00 169.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Apple TV (2017) - 4K - 32GB169.00, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Google Chromecast V3 Duo Pack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233411736.jpg?ts=1
      Google Google Chromecast V3 Duo Pack Chromecast V3 Duo Pack Chromecast V3 Duo Pack Dit pakket bevat 2 keer de Google Chromecast V3, een mediaspeler waarmee je van oude televisies een smart tv maakt. Zo bekijk je apps zoals Netflix, YouTube en Spotify direct op het grote scherm van je tv. Je bedient de Chromecasts met je iPhone, iPad of Android telefoon en tablet. Je opent een app op je mobiele apparaat en streamt zo het beeld naar je tv via de Chromecast. De Google Chromecast ondersteunt wifi op de 5 GHz band. Hierdoor stream je video's in hoge resolutie naar je tv zonder h... (7)
      Google Chromecast V3 Duo Pack
      • 09505521947731
      6
      deal
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (4)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • Humax TV+ H3 hout-wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132257782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135142917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130319387.jpg?ts=1
      Humax Humax TV+ H3 hout-wit TV+ H3 hout-wit TV+ H3 hout-wit De HUMAX TV H3+ is een Smart TV Box waarmee u in handomdraai van uw eigen TV een Smart TV maakt! Bekijk Netflix, Uitzending Gemist, YouTube en meer, gewoon op uw eigen televisie! (5)
      Humax TV+ H3 hout-wit
      • 08809095667783
      • TV+ H3
      • 3497927
      • Humax TV+ H3
      • 8809095667783
      17
    • Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160893450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082178.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB (2)
      Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • 06954176827517
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 194.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 254.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 254.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 254.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 254.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 254.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • partner@vergelijk.nl