x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Albrecht DR 855 DAB+ radio

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Albrecht DR 855 DAB+ radio
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Albrecht DR 855 DAB+ radio
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Albrecht DR 855 DAB+ radio
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166672089.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160899732.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167008379.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167008378.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218044878.jpg?ts=1
Albrecht Albrecht DR 855 DAB+ radio DR 855 DAB+ radio DR 855 DAB+ radio Overal een stijlvolle radio met de Albrecht DR 855. Deze compacte radio met een stijlvol design neem je makkelijk overal mee naartoe en zet je daardoor in elke kamer neer. En doordat je kan kiezen tussen FM-radio, DAB+-radio en muziek streamen geniet je overal van jouw favoriete muziek.Voordelen van de Albrecht DR 855Radio via DAB+ en FMMuziek streamenMooi design2 alarmtijdenAlbrecht DR 855: radio luisteren in stijlMet de Albrecht DR 855 luister je overal radio in stijl. Deze Albrecht-radio w... (1)
  • 04032661278555
146
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver, Bruin
    • Materiaal: Hout
  • 99.00 99.00 EUR 146
    5
    • Expert.nl Expert.nl
      9.08377292059351 (1474)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Overal een stijlvolle radio met de Albrecht DR 855. Deze compacte radio met een stijlvol design neem je makkelijk overal mee naartoe en z...99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Albrecht DR 855 DAB+ radio is een stijlvolle radio die een retro-stijl combineert met moderne technologie. Geniet niet alleen van een ...99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Albrecht DR 855 - Radio - DAB+ - FM - Bluetooth - Kleurendisplay99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express - Groningen Kamera Express - Groningen
      9.190079227341323 (67)
      De Albrecht DR 855 DAB+ radio is een stijlvolle radio die een retro-stijl combineert met moderne technologie. Geniet niet alleen van een ...99.00, 6.5836878, 53.216734 HIGH
      15
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      Overal een stijlvolle radio met de Albrecht DR 855. Deze compacte radio met een stijlvol design neem je makkelijk overal mee naartoe en z...99.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      128
  • 0 0
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (4)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160893450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139082178.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB (2)
      Xiaomi Box 3S Mi Smart 4K TV BOX Android TV BOX 2GB + 8GB
      • 06954176827517
      1
    • Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179480276.jpg?ts=1
      Amiko Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi LX800 OTT LINUX H.265 WiFi Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi (1)
      Amiko LX800 OTT LINUX H.265 WiFi
      • 05999883025376
      2
    • LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224316052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295935.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 De WE. HEAR 2 is een stereo Bluetooth speaker waarmee je overal en onbezorgd naar jouw favoriete muziek kunt luisteren in rijke geluidskwaliteit. (1)
      LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • 04011880171335
      • 4011880171335
      89
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 80.29
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 80.19
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 80.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 80.19
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 80.29
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 80.29
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 80.29
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 80.29
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 80.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 80.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 80.39
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 80.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 80.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 80.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 80.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 80.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 80.49
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 80.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 80.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 80.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 80.39
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 80.39
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 80.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 80.39
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 80.39
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 80.39
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 80.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 80.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 89.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.60
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 93.49
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 91.29
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 99.00
    • partner@vergelijk.nl