x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197818768.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255531236.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224081696.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255531244.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224081694.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin (1)
  • 08719883593838
3
  • Design
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 248.99 269.43 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer bruin248.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ontspan in deze luxe, verstelbare kunstleren massagestoel met voetenbankje! Hij biedt veel luxe en glamour en is de ideale keuze als het ...248.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Ontspan jezelf in deze luxe, verstelbare kunstleren massagestoel met voetenkruk. Hij biedt een vleugje luxe en glamour, zodat je je in je...269.43, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Homedics Massage Met Gel Sgm460G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107377993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119453030.jpg?ts=1
      Homedics Homedics Massage Met Gel Sgm460G Massage Met Gel Sgm460G Massage Met Gel Sgm460G HOSGM460 (1)
      Homedics Massage Met Gel Sgm460G
      • 00031262065896
      • SGM-460G
      3
    • vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198670031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231657132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255526022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255526043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255526093.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer grijs Massagestoel verstelbaar kunstleer grijs Massagestoel verstelbaar kunstleer grijs Kom tot rust in deze comfortabele fauteuil van hoogwaardig kunstleer! De stoel is gevoerd met dik schuimrubber en bekleed met zacht kunstleer dat over een stevig frame van hout en staal heen zit. De stoel is erg comfortabel en duurzaam. De rugleuning en voetsteun zijn verstelbaar zodat je altijd de meest comfortabele positie kunt vinden. Hij beschikt over een 8-punts massage, in 3 intensiteitsniveaus en 5 verschillende modi, en een verwarmingsfunctie in de taille zodat je snel kunt ontspannen. De leunstoel is uitgerust met zwenkwieltjes zodat hij eenvoudig te verplaatsen is. De leunstoel is een uitstekende keuze om gezellig in te kletsen, te lezen, tv te kijken of gewoon in te ontspannen. (1)
      vidaXL Massagestoel verstelbaar kunstleer grijs
      • 08719883593395
      1
    • vidaXL Massagestoel verstelbaar elektrisch kunstleer wijnrood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236028246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235151896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235151895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255602305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235151898.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Massagestoel verstelbaar elektrisch kunstleer wijnrood Massagestoel verstelbaar elektrisch kunstleer wijnrood Massagestoel verstelbaar elektrisch kunstleer wijnrood Deze elektrische leunstoel is een uitstekende armstoel voor in je woonkamer. De elektrische massagestoel is gemaakt van kunstleer, schuimvulling en een ijzeren frame, waardoor hij stabiel is en zacht zit. De leunstoel heeft 6 massagepunten voor het hoofd, de nek, de rug en de benen en de massagepunten bieden ontspannende vibraties met 3 verschillende intensiteiten. Deze zetel heeft een elektromotor waardoor je de rugleuning en voetensteun met de afstandsbediening kunt verstellen. Geniet van wat ontspanning op deze elektrisch verstelbare massagestoel! (1)
      vidaXL Massagestoel verstelbaar elektrisch kunstleer wijnrood
      • 08720286548547
      2
    • vidaXL Massagestoel verstelbaar stof donkerbruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233967553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255454699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255454704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255454710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255454686.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Massagestoel verstelbaar stof donkerbruin Massagestoel verstelbaar stof donkerbruin Massagestoel verstelbaar stof donkerbruin Deze verstelbare massagestoel is een uitstekend zitmeubel voor in je woonkamer. De massagefauteuil is gemaakt van stof en is dik gevoerd, waardoor hij duurzaam en zacht is om op te zitten. Het frame is gemaakt metaal en multiplex, en zorgt voor stabiliteit. De verstelbare stoel heeft 6 massagepunten om je rug, zitvlak en benen te ontspannen. Met de inbegrepen controller kies je één van de verschillende massageprogramma's. Daarnaast kan de rugleuning naar achteren en de voetensteun naar boven worden versteld. Hierdoor kan je comfortabel op de stoel liggen. De elektrische fauteuil heeft een zijvak voor de handbediener. (1)
      vidaXL Massagestoel verstelbaar stof donkerbruin
      • 08720286072455
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 302.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 287.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 287.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 298.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 298.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 298.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 298.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 298.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 298.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 299.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 299.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 305.06
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 305.06
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 302.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 307.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 307.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 307.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 305.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 305.06
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 305.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 305.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 305.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 305.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 305.84
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 305.84
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 319.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 319.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 285.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 285.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 285.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 285.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 285.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 285.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 285.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 270.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 270.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 270.02
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 267.44
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 271.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 271.71
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 272.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 279.33
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 284.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 275.99
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 275.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 271.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 260.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 260.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 260.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 260.99
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 260.99
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 260.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 258.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 271.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 233.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 271.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 235.99
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 239.99
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 239.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 237.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 237.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 237.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 245.40
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 236.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 236.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 243.20
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 246.80
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 239.20
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 241.60
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 242.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 242.80
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 235.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 235.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 237.20
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 237.20
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 237.20
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 248.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 248.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 248.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 248.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 248.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 248.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 248.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 248.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 248.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 248.99
    • partner@vergelijk.nl