x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er make-up removers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Collistar make-up remover

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in make-up remover categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Collistar Gentle Two-Phase Make-up Remover Make-up Remover 200 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136104501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137634423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142015453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145819982.jpg
      Collistar Collistar Gentle Two-Phase Make-up Remover Make-up Remover 200 ml Gentle Two-Phase Make-up Remover Make-up Remover 200 ml Gentle Two-Phase Make-up Remover Make-up Remover 200 ml Effectief en veilig verwijdert Gentle Two-Phase Make-up Remover snel alle make-up, inclusief waterproof lip- en oogmake-up. Deze Collistar cleanser werkt tegelijkertijd hydraterend en geeft verlichting aan de oogleden door de malve- en calendula extracten. De remover laat geen vette sporen achter en is daarom ook geschikt voor dragers van contactlenzen. De cleanser werkt in twee fasen, welken om de beurt worden geactiveerd als de flacon voor het gebruik wordt geschud. (1)
      Collistar Gentle Two-Phase Make-up Remover Make-up Remover 200 ml
      • 08015150220132
      3
      good_buy
      deal
      23.68 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Clinique (clinique)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Biotherm (biotherm)
      • Collistar (collistar)
      • Babor (babor)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Chanel (chanel)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dior (dior)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Gatineau (gatineau)
      • GLOV (glov)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Lancaster (lancaster)
      • Logona (logona)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Makeup Eraser (makeup_eraser)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Payot (payot)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • The original make up eraser (the_original_make_up_eraser)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €19 (budget)
      • €19 - €23 (low)
      • €23 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl