x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182170843.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122484585.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122484583.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122484586.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122484587.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme Fine Dinesty Klarstein - Magnetron - Grill - Creme De conventionele magnetron werdin stijlbewuste huishoudens omesthetische redenen meestal in de achterkamer van de keuken geplaatst.De Fine DinestymagnetronvanKlarsteinrekent af met deze oude stereotypen en bewijst dat het ook anders kan.Met zijn ongerepte ontwerp, geavanceerd bedieningsconcept en vele innovatieve functies, verhoogt het demagnetrontotdesign object dat in elke keuken present moet zijn.Met een grote 23l gaarruimte, 1000W grillermogen en 800W magnetronvermogen, kijkt de ambitieuz... (2)
  • 04260395862089
2
  • Algemene kenmerken
    • Type magnetron: Solo magnetron
    • Grill: Ja
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Plaatsing: Vrijstaand
    • Magnetronvermogen: 800 Watt
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Draaitafel: Ja
    • Soort bediening: Knoppen
    • Kinderslot: Ja
    • Aantal automatische programma's: 12
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Grillfunctie , Ontdooifunctie , Kinderslot, Display
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Design
    • Kleur: Creme
  • Ergonomie
    • Verlichting binnenin: Ja
  • Oven
    • Aantal magnetron energie niveaus: 5
    • Vermogen grill: 1000 Watt
  • 119.99 119.99 EUR 2
    2
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      warmbloedigeretro-magnetron met grill-functie, 23 L gaarruimte, 12 programma's voor verschillende gerechten, sterke 800W micro-golfenergi...119.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      De conventionele magnetron werdin stijlbewuste huishoudens omesthetische redenen meestal in de achterkamer van de keuken geplaatst.De Fin...119.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Etna CMV328ZT
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208393490.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167629663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167629665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167629664.jpg?ts=1
      Etna Etna CMV328ZT CMV328ZT CMV328ZT Met 28 liter inhoud is deze combimagnetron net wat ruimer dan de rest. Het zwarte design past perfect in de trends van vandaag. Met de magnetronfunctie, grill en turbo hetelucht kun je alles bereiden. Bediening gaat gemakkelijk door middel van een draaiknop en druktoetsen. (1)
      Etna CMV328ZT
      • 08715393205582
      • CMV328ZT
      283
      deal
    • Bartscher Magnetron RVS | 900 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133901912.jpg?ts=1
      Bartscher Bartscher Magnetron RVS | 900 Watt Magnetron RVS | 900 Watt Magnetron RVS | 900 Watt Behuizing en interieur van RVS Vermogen magnetron: 900 W Glazen draaiplateau: Ø 270 mm Capaciteit: 23 liter Instellingsmogelijkheden: 6 Kookwekker tot 30 minuten instelbaar Ontdooifunctie Interieur: B 315 x D 290 x H 200 mm Exterieur: B 483 x D 425 x H 281 mm Vermogen: 900 W / 230 V Gewicht: 12,6 kg Klik hier voor Technische-handleiding Klik hier voor elektrische schema Klik hier voor datablad (1)
      Bartscher Magnetron RVS | 900 Watt
      1
      deal
    • Bartscher RVS magnetron | digitale display
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162501887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162501888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132642998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162501889.jpg?ts=1
      Bartscher Bartscher RVS magnetron | digitale display RVS magnetron | digitale display RVS magnetron | digitale display Materiaal: edelstaal Materiaal gaarruimte: edelstaal Functies: verwarmen, ontdooien Inhoud: 34 liter Magnetronvermogen: 1,8 kW Aantal vermogensniveaus: 4 Aantal magnetrons: 2 Timer: digitaal Tijdinstelling tot: 60 minuten (10 vooringsteld + handmatige invoer) Instelbare programma´s: 100 Bediening: elektronisch Digitaal display Binnenverlichting Vermogen: 3 kW / 230 V 50 Hz Afmetingen gaarruimte: B 360 x D 400 x H 215 mm Afmetingen: B 570 x D 535 x H 365 mm Gewicht: 33,05 kg (1)
      Bartscher RVS magnetron | digitale display
      1
      deal
    • HorecaTraders magnetron in RVS digitaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132642925.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders magnetron in RVS digitaal magnetron in RVS digitaal magnetron in RVS digitaal Specificaties: mm (BxDxH) : 574x528xh368 kW : 3,2 Volt : 230/1N 50Hz kg : 34,3 M³ : 0,16 - Uitgangsvermogen (vervaardigd) 2100 W. - 2 magnetrons (1 op het gewelf, 1 onder de bodem van de oven), voor intensief professionneel gebruik. - Digitaal bedieningspaneel: 5 vermogensniveaus, tijdsklok (0-60 minuten) met geluidssignaal op het einde van de cyclus (10 voorgeprogrammeerde van 0:10 seconden tot 3:30 minuten) en eveneens een drukknop "X2" verscheidene gedeeltes, drukknop Stop & Start en displ... (1)
      HorecaTraders magnetron in RVS digitaal
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
    • partner@vergelijk.nl