x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum IMC6132F

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum IMC6132F
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum IMC6132F
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum IMC6132F
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157788177.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158450669.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158449342.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163787207.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158450668.jpg
Inventum Inventum IMC6132F IMC6132F IMC6132F IMC6132F De Inventum combi magnetron IMC6132F heeft een inhoud van 32 liter. Naast de 5 magnetronstanden heeft de magnetron 4 combinatiestanden en 10 automatische kookprogramma's. De combinatiestanden bieden ueen legio aan mogelijkheden om uwgerechten te bereiden. Met de digitale timerfunctie stelt ugemakkelijk de bereidingstijd in. - 32liter inhoud - 5 magnetronstanden - geschikt voor 45 cm nis - 10 automatische kookprogramma's - 1000 watt magnetron vermogen (1)
  • 08712876170856
  • IMC6132F
  • 3502173
  • 000000000000223185
350
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type magnetron: Combi magnetron
    • Capaciteit liter: 32, 32 L
    • Maximale magnetron temperatuur: 220 °C
    • Garantie: 5 jaar
    • Openingswijze: Drukknop
    • Grill: Ja
    • bakplaat afmetingen: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Magnetronvermogen: 1000 Watt
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Draaitafel: Ja
    • Soort bediening: Knoppen, Draaiknop
    • Kinderslot: Ja
    • Aantal automatische programma's: 10
    • Afmeting draaiplateau: 315 mm
    • Automatische kookfunctie: Ja
    • Automatische programma's: Ja
    • Back-up van het geheugen: Nee
    • Beeldscherm type: Yes
    • Lengte snoer: 1 m
    • Timerfunctie: Ja
    • Uitgestelde start timer: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 56 cm
    • Hoogte: 45 cm
    • Diepte: 55 cm
    • Diepte product: 550 mm
    • Gewicht: 22.1 kg
    • Gewicht product: 22100 g
    • Interior depth (cm): 35
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Grillfunctie , Ontdooifunctie , Kinderslot, Display
    • Stoomfunctie: Nee
  • Design
    • Deurscharnieren: Links
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Deurkleur: Roestvrijstaal
    • Inverter technologie: Nee
  • Overig
    • Stoom koken: Nee
    • Installation compartment dimensions (WxDxH): 560 mm
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
    • Opwarmfunctie: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Energie
    • Netbelasting: 3600 Watt
  • Ergonomie
    • Afneembaar grillrek: Ja
    • Rotisserie: Nee
    • Verlichting binnenin: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Functies & -programma's
    • Convectie koken: Ja
  • Oven
    • Convectie kracht: 2500 Watt
    • Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's: 1
    • Vermogen grill: 1100 Watt
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 279.00 329.00 EUR 350
    7
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum IMC6132F - Inbouw combimagnetron - RVS/Zwart
      279.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      8.928959297893227 (1191)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Snel opwarmen, ontdooien, grillen of bakken met hete lucht, het kan allemaal met de Inventum IMC6132F inbouw combi magnetron. Deze veelzi...319.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      IMC6132F De Inventum combi magnetron IMC6132F heeft een inhoud van 32 liter. Naast de 5 magnetronstanden heeft de magnetron 4 combinaties...319.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      Snel opwarmen, ontdooien, grillen of bakken met hete lucht, het kan allemaal met de Inventum IMC6132F inbouw combi magnetron. Deze veelzi...319.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      128
    • Electro World AHC van Ommeren Electro World AHC van Ommeren
      IMC6132F De Inventum combi magnetron IMC6132F heeft een inhoud van 32 liter. Naast de 5 magnetronstanden heeft de magnetron 4 combinaties...319.00, 5.519370299999999, 51.9472277 NONE
      146
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum IMC6132F inbouw combimagnetron
      329.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP Rickelman Boxtel EP Rickelman Boxtel
      7.88520664398435 (3)
      Inventum IMC6132F inbouw combimagnetron
      329.00, 5.3165672, 51.5982819 NONE
      72
  • 0 0
    • Medion MD 15644 - magnetron
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210429859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230933161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230933158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115431660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115431661.jpg
      Medion Medion MD 15644 - magnetron MD 15644 - magnetron MD 15644 - magnetron Magnetron MD 15644 | 700 Watt magnetron vermogen | 17 Liter | 6 magnetron standen | ontdooifunctie (7)
      Medion MD 15644 - magnetron
      • 04015625156441
      • 04061275026429
      • 04055432015326
      • 450051321
      1
    • Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169946905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207292650.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218593965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596001.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218596002.jpg
      Klarstein Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart Multifunctioneel: 900W magnetron voor verwarmen, koken en grillen, Ruim: Inhoudelijk vermogen van 25 liter, Grillfunctie: 1000W grill voor knapperig gegrillde gerechten, QuickSelect technologie: 8 verschillende automatische programma's voor verschillende gerechten, Perfect op termperatuur: Samenspel van grill en magnetron door 2 combifuncties, Comfortabel in gebruik: Door 2 stijlvolle en praktische handvaten, Aanpassingsvermogen: Past moeiteloos in elke keukenambiance, Retrodesign: Edele behu... (1)
      Klarstein Victoria 25 inbouw magnetron 25 l, 900W, grill: 1000W zwart
      • 04060656102974
      • 10032593
      2
    • Panasonic NN-DF383BEPG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906269.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101107355.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158234198.jpg
      Panasonic Panasonic NN-DF383BEPG NN-DF383BEPG NN-DF383BEPG Een magnetron is een apparaat dat vaak veel onderhoud nodig heeft. Daarom heeft de Panasonic NN-DF383BEPG aan de binnenzijde een coating waardoor etensresten niet vast komen te zitten en de magnetron na gebruik eenvoudig te reinigen is. Daarnaast zit er geen draaiplateau in, waardoor het schoonmaken extra snel gaat. Bovendien heb je door het ontbreken van een draaiplateau een groter kookoppervlak en passen er schalen of borden van verschillende vormen in de magnetron. Naast de magnetron stand... (1)
      Panasonic NN-DF383BEPG
      • 05025232730025
      • NN-DF383BEPG
      • 946385
      6
    • Schneider SMW25VMS Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206199388.jpg
      Schneider Schneider SMW25VMS Zilver SMW25VMS Zilver SMW25VMS Zilver De Schneider SMW25VMS maakt je niet allen de ster van de keuken, maar laat je ook nog eens genieten van het enorme gebruiksgemak. Met de grillfunctie maak je de lekkerste worstjes en kip voor iedereen!Voordelen van de Schneider SMW25VMSGrillfunctie OntdooifunctieEenvoudig te bedienenSchneider SMW25VMS: geef jouw keuken een retro uitstralingLekkere gerechten bereiden in stijl! Dit doe je met de Schneider SMW25VMS. Door zijn retro uitstraling is het de absolute eyecatcher van jouw keuken. De co... (1)
      Schneider SMW25VMS Zilver
      • 03527570068379
      130
    • min
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 260.93
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 260.12
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 260.12
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 260.12
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 335.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 335.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 335.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 249.19
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 248.41
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 291.27
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 291.27
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 291.27
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 279.00
    • partner@vergelijk.nl