x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er magnesium verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vitazouten magnesium

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in magnesium categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vitazouten Magnesium Phosphoricum Vitazout Nr. 07 120tb
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164310293.jpg
      Vitazouten Vitazouten Magnesium Phosphoricum Vitazout Nr. 07 120tb Magnesium Phosphoricum Vitazout Nr. 07 120tb Magnesium Phosphoricum Vitazout Nr. 07 120tb Magnesium phosphoricum VitaZout Nr. 07 Melksuiker met zoutionen. Glutenvrij. Ingredienten 99% LACTOSE (melk) (alpavit, duitsland), magnesiumstearaat, <0,006 zoutionen. Voedingswaarde per 100g per tablet 0,26g Energetische waarde 1615 kj / 380 kcal 5 kj / 0,9 kcal Eiwit 0 g 0 g Koolhydraten 95,0 g 0,25 g waarvan suiker 95,0 g 0,25 g Vet 0 g 0 g Vezels 0 g 0 g Zout 0 g 0 g Gebruik 2 maal daags 1 tot 2 tabletjes. Tabletten in de mond laten smelten. Producent: Vita-Reform Van der Snoek Krabbedijk... (1)
      Vitazouten Magnesium Phosphoricum Vitazout Nr. 07 120tb
      • 08718885281071
      2
      deal
      13.27 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucovitaal DEFAULT
        • lucovitaal
      • Vitakruid DEFAULT
        • vitakruid
      • Solgar DEFAULT
        • solgar
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Vitakruid (vitakruid)
      • Solgar (solgar)
      • Orthica (orthica)
      • Golden naturals (golden_naturals)
      • Altrient (altrient)
      • Aov (aov)
      • Arkopharma (arkopharma)
      • Array (array)
      • Be-Life (be_life)
      • Berthelsen (berthelsen)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Best Choice (best_choice)
      • Biover (biover)
      • Biovitaal (biovitaal)
      • Care for women (care_for_women)
      • Cellcare (cellcare)
      • Chempropack (chempropack)
      • Elvitaal (elvitaal)
      • Epigenar (epigenar)
      • Etixx (etixx)
      • Fagron (fagron)
      • Fytostar (fytostar)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Healthy Vitamins (healthy_vitamins)
      • Holisan (holisan)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Lamberts (lamberts)
      • Liever Gezond (liever_gezond)
      • Life Extension (life_extension)
      • Livinggreens (livinggreens)
      • Mannavital (mannavital)
      • Mattisson healthstyle (mattisson_healthstyle)
      • Midalgan (midalgan)
      • Nagel (nagel)
      • Nature'S Way (nature_s_way)
      • Natures Answer (natures_answer)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nova vitae (nova_vitae)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutramedix (nutramedix)
      • Nutramin (nutramin)
      • Nutrisan (nutrisan)
      • Nutrivian (nutrivian)
      • Optimax (optimax)
      • Ortholon (ortholon)
      • Orthonat (orthonat)
      • Paleo Minerals (paleo_minerals)
      • Pfluger (pfluger)
      • Pharmox (pharmox)
      • Phital (phital)
      • Pigge (pigge)
      • Powerbar (powerbar)
      • Promagnor (promagnor)
      • Proviform (proviform)
      • Pure (pure)
      • Salus (salus)
      • Sanopharm (sanopharm)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Snp (snp)
      • TS Reform (ts_reform)
      • Tw (tw)
      • Vascusan (vascusan)
      • Vita Reform Van der Snoek (vita_reform_van_der_snoek)
      • Vitacura (vitacura)
      • Vital cell life (vital_cell_life)
      • Vitalize (vitalize)
      • Vitals (vitals)
      • Vitaminstore (vitaminstore)
      • Vitazouten (vitazouten)
      • VITIV (vitiv)
      • Vitortho (vitortho)
      • Walthers (walthers)
      • Zechsal (zechsal)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €14 (budget)
      • €14 - €17 (low)
      • €17 - €24 (medium)
      • > €24 (high)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • 30 Stuks (aantal_stuks_30.0)
      • 60 Stuks (aantal_stuks_60.0)
      • 90 Stuks (aantal_stuks_90.0)
      • 100 Stuks (aantal_stuks_100.0)
      • 120 Stuks (aantal_stuks_120.0)
      • 200 Stuks (aantal_stuks_200.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Type voedingssupplement (type_voedingssupplement):
      • Capsule (capsule)
      • Overig (overig)
      • Poeder (poeder)
      • Tabletten (tabletten)
      • Vloeistof (vloeistof)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl