x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er magnesium verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Phital magnesium

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in magnesium categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Phital Magnesium - 60 tabletten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106554984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117970282.jpg
      Phital Phital Magnesium - 60 tabletten Magnesium - 60 tabletten Magnesium - 60 tabletten Magnesiumcitraat van natuurlijke oorsprong Mineralenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 1 tablet ADH * Magnesium (citraat) 200 mg 53% *ADH = Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid Ingrediënten : magnesiumcitraat, vulstof: cellulose, microkristallijne cellulose, bevochtigingsmiddel: polyethyleenglycol, antiklontermiddelen: magnesiumstearaat en stearinezuur, bindmiddelen: HPMC, kleurstof: titaandioxide. Gebruik 1 tablet per dag, bij voorkeur innemen na een maaltijd. Fabrikant Teva Nederland ... (1)
      Phital Magnesium - 60 tabletten
      • 08711218961435
      3
      deal
      16.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucovitaal DEFAULT
        • lucovitaal
      • Vitakruid DEFAULT
        • vitakruid
      • Solgar DEFAULT
        • solgar
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Vitakruid (vitakruid)
      • Solgar (solgar)
      • Orthica (orthica)
      • Golden naturals (golden_naturals)
      • Aov (aov)
      • Arkopharma (arkopharma)
      • Array (array)
      • Be-Life (be_life)
      • Berthelsen (berthelsen)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Best Choice (best_choice)
      • Better You (better_you)
      • Biover (biover)
      • Biovitaal (biovitaal)
      • Care for women (care_for_women)
      • Cellcare (cellcare)
      • Chempropack (chempropack)
      • Elvitaal (elvitaal)
      • Epigenar (epigenar)
      • Etixx (etixx)
      • Fagron (fagron)
      • Fytostar (fytostar)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Healthy Vitamins (healthy_vitamins)
      • Hme (hme)
      • Holisan (holisan)
      • Hypio-Fit (hypio_fit)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Lamberts (lamberts)
      • Liever Gezond (liever_gezond)
      • Life Extension (life_extension)
      • Livinggreens (livinggreens)
      • Mannavital (mannavital)
      • Mattisson healthstyle (mattisson_healthstyle)
      • Midalgan (midalgan)
      • Nagel (nagel)
      • Nature'S Way (nature_s_way)
      • Natures Answer (natures_answer)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nova vitae (nova_vitae)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutramedix (nutramedix)
      • Nutramin (nutramin)
      • Nutrisan (nutrisan)
      • Nutrivian (nutrivian)
      • Optimax (optimax)
      • Ortholon (ortholon)
      • Paleo Minerals (paleo_minerals)
      • Pfluger (pfluger)
      • Pharmox (pharmox)
      • Phital (phital)
      • Pigge (pigge)
      • Powerbar (powerbar)
      • Promagnor (promagnor)
      • Proviform (proviform)
      • Pure (pure)
      • Salus (salus)
      • Sanopharm (sanopharm)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Snp (snp)
      • TS Reform (ts_reform)
      • Tw (tw)
      • Vascusan (vascusan)
      • Vita Reform Van der Snoek (vita_reform_van_der_snoek)
      • Vitacura (vitacura)
      • Vital cell life (vital_cell_life)
      • Vitalize (vitalize)
      • Vitals (vitals)
      • Vitaminstore (vitaminstore)
      • Vitazouten (vitazouten)
      • VITIV (vitiv)
      • Vitortho (vitortho)
      • Walthers (walthers)
      • Zechsal (zechsal)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €14 (budget)
      • €14 - €17 (low)
      • €17 - €24 (medium)
      • > €24 (high)
    • Aantal per doos (aantal_stuks):
      • 30 Stuks (aantal_stuks_30.0)
      • 60 Stuks (aantal_stuks_60.0)
      • 90 Stuks (aantal_stuks_90.0)
      • 100 Stuks (aantal_stuks_100.0)
      • 120 Stuks (aantal_stuks_120.0)
      • 200 Stuks (aantal_stuks_200.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Type voedingssupplement (type_voedingssupplement):
      • Capsule (capsule)
      • Overig (overig)
      • Poeder (poeder)
      • Tabletten (tabletten)
      • Vloeistof (vloeistof)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl