x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Yamaha NS-C444 Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Yamaha NS-C444 Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Yamaha NS-C444 Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Yamaha NS-C444 Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114768759.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118005445.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118005444.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118005449.jpg?ts=1
Yamaha Yamaha NS-C444 Zwart NS-C444 Zwart NS-C444 Zwart Center speaker 2-weg center-luidsprekersysteem met akoestische ophanging Rendement 89 dB System 2-Way Acoustic Suspension Vergulde luidspreker aansluitingen Frequentiebreik 55Hz - 35.000Hz Belastbaarheid 250 W/100 W Impedantie 6 ohm Tweeter 2,5 cm aluminum dome with Waveguide Woofers Dual 13 cm (5") Magnetische Afscherming (1)
  • 04957812054591
  • NSC444B
  • NS-C444BLACK
  • NS-C444PB
  • ANSC444BL
4
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 100 Watt
  • Technische details
    • Speaker type: 2-weg
    • Impedantie: 6 Ohm
    • Luidsprekerfuncties: Tweeter
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Audiokanalen: 1.0, 2.1
    • Gevoeligheid speaker: 89 dB
    • Regeling van bassniveau: Ja
  • Luidsprekers
    • Speaker position: Center
    • Tweeter: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 5 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 51.4 cm
    • Diepte: 21.3 cm
    • Gewicht: 7.3 kg
    • Hoogte: 19 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Audio
    • Ingebouwde subwoofer: Nee
  • 199.00 299.00 EUR 4
    4
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Yamaha ansc444bl ns-c444 centrale diffuser met 2-weg klankvering Afmetingen LxHxD 514x190x213mm 7 3kg/eenheid? RMS-vermogen: 100 W Uitgan...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • iear iear
      4.760865293549811 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Center speaker 2-weg center-luidsprekersysteem met akoestische ophanging Rendement 89 dB System 2-Way Acoustic Suspension Vergulde luidsp...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Yamaha NS-C444 Center Luidspreker - Zwart199.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Yamaha NS-C444 is een 2-weg passieve center speaker. Je plaatst hem onder of voor je tv, want als center speaker neemt hij de dialogen...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235075468.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166760000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166760003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166759998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201505672.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Deze professionele passieve hifi-podiumluidsprekers zijn geschikt voor middelgrote bijeenkomsten, evenementen en feesten. (1)
      vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart
      • 08720286060797
      1
    • Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203630150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203630137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308135.jpg?ts=1
      Huismerk Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Met deze handige bluetooth speaker heb je altijd je eigen geluid bij de hand. (1)
      Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt
      • 08711252148618
      1
      deal
    • Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198393820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207459198.jpg?ts=1
      Bang & Olufsen Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit (1)
      Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit
      • 05705260084986
      • 1200530
      1
    • Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190016568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713648.jpg?ts=1
      Media-Tech Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF (1)
      Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF
      • 05906453180458
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 196.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 196.38
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 196.38
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 196.38
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 196.38
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 197.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 197.40
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 199.28
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 198.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 198.30
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 199.28
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 198.88
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 209.64
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.64
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.64
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.64
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.64
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.64
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 211.02
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 211.02
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 211.02
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 211.02
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 211.02
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 211.02
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 211.02
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 216.03
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
    • partner@vergelijk.nl