x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Visaton TW 70 - 8 Ohm (Zwart)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Visaton TW 70 - 8 Ohm (Zwart)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Visaton TW 70 - 8 Ohm (Zwart)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Visaton TW 70 - 8 Ohm (Zwart)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157689655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284126.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284127.jpg?ts=1
Visaton Visaton TW 70 - 8 Ohm (Zwart) TW 70 - 8 Ohm (Zwart) TW 70 - 8 Ohm (Zwart) Visaton Tw70 Conus Tweeter 5 Cm 8 Ohm (1)
  • 04007540090023
  • VS-TW70/8
  • 9002
2
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 80 Watt
  • Technische details
    • Impedantie: 8 Ohm
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Audiokanalen: 1.0
    • Geluidsdruk: 90 dB
    • Magnetisch afgeschermd: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 17.98 19.77 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      3 eenheden van dit artikel, individueel vanaf 9 januari 2019 8 uur (alleen op verkoopeenheid en verzending door Amazon) Productbeschrijvi...17.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Visaton Tw70 Conus Tweeter 5 Cm 8 Ohm19.77, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235075468.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166760000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166760003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166759998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201505672.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart Deze professionele passieve hifi-podiumluidsprekers zijn geschikt voor middelgrote bijeenkomsten, evenementen en feesten. (1)
      vidaXL Hifi-podiumluidsprekers 2 St Passief Professioneel 1000 W Zwart
      • 08720286060797
      1
    • Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203630150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203630137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167308135.jpg?ts=1
      Huismerk Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt Met deze handige bluetooth speaker heb je altijd je eigen geluid bij de hand. (1)
      Huismerk Dunlop Bluetooth Speaker - 15 Watt
      • 08711252148618
      1
      deal
    • Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198393820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207459198.jpg?ts=1
      Bang & Olufsen Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit (1)
      Bang & Olufsen BeoPlay A9 (4th Gen) - Bedraad en draadloos - Wit
      • 05705260084986
      • 1200530
      1
    • Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190016568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237713648.jpg?ts=1
      Media-Tech Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF (1)
      Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 Bluetooth Station MP3 FM-radio Aux TF
      • 05906453180458
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 19.40
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 19.40
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.40
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 19.77
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.77
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.77
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 19.77
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.98
    • partner@vergelijk.nl