x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158547712.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157689690.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284041.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284042.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758470.jpg?ts=1
Visaton Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart) FR 8 - 4 Ohm (Zwart) FR 8 - 4 Ohm (Zwart) Visaton luidsprekers Full-range luidspreker 8 cm (3.3") 4 Ohm (1)
  • 04007540020075
  • 2007
  • VS-FR8/4
1
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 10 Watt
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Aanbevolen gebruik: Universeel
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Geluidsdruk: 86 dB
    • Magnetisch afgeschermd: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 3.7 cm
  • 16.77 16.77 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Visaton luidsprekers Full-range luidspreker 8 cm (3.3") 4 Ohm16.77, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • National Geographic 9684001cm3lc1 Bluetooth Speaker Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231269351.jpg?ts=1
      National Geographic National Geographic 9684001cm3lc1 Bluetooth Speaker Zwart 9684001cm3lc1 Bluetooth Speaker Zwart 9684001cm3lc1 Bluetooth Speaker Zwart Bluetooth-luidspreker/powerbank National Geographic onmisbaar voor elke uitstap Bluetooth 4.1 Draadloze (BT) en 3,5 mm AUX-ingang Geïntegreerde powerbank 5200 mAh Oplaadtijd: 5-7 uur Waterdicht (1)
      National Geographic 9684001cm3lc1 Bluetooth Speaker Zwart
      • 04007922036755
      2
    • Epos EXPAND SP 30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235948777.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225707321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167592624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235927354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217332905.jpg?ts=1
      Epos Epos EXPAND SP 30 EXPAND SP 30 EXPAND SP 30 Organiseer conference calls met maximaal 8 deelnemers met de EPOS EXPAND SP 30. Verbind je smartphone of computer via bluetooth en start overal waar je bent een groepsgesprek. De speaker komt met een usb c kabel om mediabestanden af te spelen tijdens het gesprek, of om de Epos te verbinden met je pc. Met de knoppen op de speaker demp je de microfoon, regel je het volume en wissel je tussen gesprekken. De 2 ingebouwde microfoons beschikken over ruisonderdrukking, waardoor je altijd goed versta... (1)
      Epos EXPAND SP 30
      • 05714708000242
      • 1000223
      3
    • Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224871676.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234824644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234824645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238296191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238296190.jpg?ts=1
      Audio Pro Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White Wireless Speaker C5MKII White Wireless Speaker C5MKII White Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White (1)
      Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White
      • 07330117152716
      • 7330117152716
      • 15271
      2
    • Canton Movie 135 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199214357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158864279.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146779354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158864120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115767441.jpg?ts=1
      Canton Canton Movie 135 - Zwart Movie 135 - Zwart Movie 135 - Zwart Canton Movie 135 5.1kanalen 620W Zwart luidspreker set (1)
      Canton Movie 135 - Zwart
      • 04010243034379
      • 03437
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.23
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.23
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.23
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 16.77
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 16.77
    • partner@vergelijk.nl