x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Visaton speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101078334.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284041.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284042.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758471.jpg
      Visaton Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart) FR 8 - 4 Ohm (Zwart) FR 8 - 4 Ohm (Zwart) Min. 2 jaar garantie. Gratis verzending bij EUR 50,- + met iDEAL betaald. 8 cm (3,3")-breedbandluidspreker met goede weergave van lage tonen, uitgebalanceerde frequentiecurve en hoog rendement. (8)
      Visaton FR 8 - 4 Ohm (Zwart)
      • 04007540020075
      • 2007
      • VS-FR8/4
      2
      13.66 EUR
    • Visaton WB 13 (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155329233.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107990517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100936557.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30284114.jpg
      Visaton Visaton WB 13 (Zwart) WB 13 (Zwart) WB 13 (Zwart) Met de Visaton WB 13 beschik je over een compacte 2-weg opbouwluidspreker waarmee je multimedia af kunt spelen, audio kunt regelen voor conferenties en audio afspelen voor buitenshuis! Het gaat om een 100V/8 Ohm speaker. (1)
      Visaton WB 13 (Zwart)
      • 04007540503134
      • VS-WB13B
      • 50313
      2
      81.00 EUR
    • Visaton VS-WB10W (Wit)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108381215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115793726.jpg
      Visaton Visaton VS-WB10W (Wit) VS-WB10W (Wit) VS-WB10W (Wit) Visaton VS-WB10W aanbevolen gebruik: universeel. Soort hoofdtelefoon: 2-wegen. Audio-uitgangskanalen: 1,0 kanalen. RMS-vermogen: 40 W. Frequentiebereik: 100 20.000 Hz. Impedantie: 8 Ohm. Kleur: wit. (1)
      Visaton VS-WB10W (Wit)
      • 04007540503103
      • 50310
      2
      61.00 EUR
    • Visaton VS-WB10B (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107990637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30293732.jpg
      Visaton Visaton VS-WB10B (Zwart) VS-WB10B (Zwart) VS-WB10B (Zwart) De Visaton WB 10 is een tweeweg 100 Volt speaker met een 4 inch woofer en 0.5 inch tweeter. Ideaal om in te zetten als speakersysteem in winkels, thuissituaties of als aanvulling op je PA-systeem. Uitgevoerd in het zwart. (1)
      Visaton VS-WB10B (Zwart)
      • 04007540503127
      • 50312
      2
      64.24 EUR
    • Visaton WB 16 White 6.25 inch fullrange speaker 100V/8 Ohm 90W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148802505.jpg
      Visaton Visaton WB 16 White 6.25 inch fullrange speaker 100V/8 Ohm 90W WB 16 White 6.25 inch fullrange speaker 100V/8 Ohm 90W WB 16 White 6.25 inch fullrange speaker 100V/8 Ohm 90W De Visaton WB16 is een compacte opbouwluidspreker die te gebruiken is als zowel 100V-speaker en 8 Ohm unit dankzij de geïntegreerde transformer. De speaker wordt geleverd inclusief bevestigingsbeugel. (1)
      Visaton WB 16 White 6.25 inch fullrange speaker 100V/8 Ohm 90W
      • 04007540503165
      • 50316
      2
      93.54 EUR
    • Visaton R 10 S - 8 Ohm (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758615.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758614.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758617.jpg
      Visaton Visaton R 10 S - 8 Ohm (Zwart) R 10 S - 8 Ohm (Zwart) R 10 S - 8 Ohm (Zwart) Productbeschrijving Visaton VS-R10S/8. Aanbevolen gebruik: Universeel. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Speaker interface type: Eindstation. Gemiddeld vermogen: 20 W, Frequentiebereik: 100 - (1)
      Visaton R 10 S - 8 Ohm (Zwart)
      • 04007540020372
      • VS-R10S/8
      2
    • Visaton WB 13 (Wit)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108381361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152230670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105514450.jpg
      Visaton Visaton WB 13 (Wit) WB 13 (Wit) WB 13 (Wit) Met de Visaton WB 13 beschik je over een compacte 2-weg opbouwluidspreker waarmee je multimedia af kunt spelen, audio kunt regelen voor conferenties en audio afspelen voor buitenshuis! Het gaat om een 100V/8 Ohm speaker. (1)
      Visaton WB 13 (Wit)
      • 04007540503110
      • 50311
      • VS-WB13W
      1
      deal
      72.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Beyma (beyma)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Celestion (celestion)
      • Celexon (celexon)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Devine (devine)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Eminence (eminence)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • Google Nest (google_nest)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • KAM (kam)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Mackie (mackie)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Neumann (neumann)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • RCS SYSTEME (rcs_systeme)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Turbosound (turbosound)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 5 (aantal_luidsprekers_5.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 130 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 130 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl