x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Samson speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Samson speaker kopen

    • Samson speaker

      Het merk Samson richt zich in het bijzonder op muzikanten door bijvoorbeeld studiomonitoren en stage speakers te produceren. Het zijn artiesten die Samson inspireren om hun producten continu door te blijven ontwikkelen. Samson levert vaak extra's bij hun luidsprekers, erg handig als je geen zin hebt om alles los te kopen. Zo bieden ze sets aan voorzien van een draadloze microfoon en sets met een bijgeleverd mengpaneel. In het bijzonder op het gebied van draadloze technologie heeft Samson veel geïnnoveerd, waardoor ze ondertussen een breed aanbod hebben aan bluetooth speakers die zonder draad optimale audiokwaliteit kunnen leveren.

       

      Zijn de Samson speakers precies wat je zoekt? Dan is het alleen nog een kwestie van de beste eruit pikken. Op Vergelijk.nl hebben we het aanbod overzichtelijk gemaakt en zo wordt de keuze toch weer een stuk gemakkelijker.

    0 - 5
    • Samson Auro D208 200W active 2-way PA speaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81480305.jpg
      Samson Samson Auro D208 200W active 2-way PA speaker Auro D208 200W active 2-way PA speaker Auro D208 200W active 2-way PA speaker De Samson Auro D208 is een 8 inch allround lichtgewicht 200 watt actieve kunststof 2-weg PA luidspreker. (1)
      Samson Auro D208 200W active 2-way PA speaker
      • 00809164013273
      2
      deal
      129.00 EUR
    • Samson MediaOne BT3 luidspreker 2-weg 15 W Zwart Bedraad en draadloos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146551596.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/25050938.jpg
      Samson Samson MediaOne BT3 luidspreker 2-weg 15 W Zwart Bedraad en draadloos MediaOne BT3 luidspreker 2-weg 15 W Zwart Bedraad en draadloos MediaOne BT3 luidspreker 2-weg 15 W Zwart Bedraad en draadloos Met de Samson MediaOne BT3 actieve monitors bent u helemaal bij de tijd. Dit compacte studiopaar is voorzien van Bluetooth-techniek, zodat de muziek van uw keuze kabelloos kan worden afgespeeld. (1)
      Samson MediaOne BT3 luidspreker 2-weg 15 W Zwart Bedraad en draadloos
      • 00809164014577
      • SAMBT3
      1
      deal
      105.00 EUR
    • Samson XP106 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad 3.5mm/Bluetooth
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110588285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103147172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110588288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115758882.jpg
      Samson Samson XP106 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad 3.5mm/Bluetooth XP106 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad 3.5mm/Bluetooth XP106 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad 3.5mm/Bluetooth De Expedition XP106 is een draagbare luidspreker met tal van toepassingsmogelijkheden. Gebruik hem voor conferenties, in klaslokalen of tijdens karaoke-toepassingen. (1)
      Samson XP106 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad 3.5mm/Bluetooth
      • 00809164015963
      • 00809164015994
      • KRXP106
      • SAXP106
      • ESAXP106E
      1
      deal
      238.00 EUR
    • Samson Resolv SE5 luidspreker 2-weg 70 W Zwart, Grijs Bedraad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/35614353.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101177753.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127852199.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/35614354.jpg
      Samson Samson Resolv SE5 luidspreker 2-weg 70 W Zwart, Grijs Bedraad Resolv SE5 luidspreker 2-weg 70 W Zwart, Grijs Bedraad Resolv SE5 luidspreker 2-weg 70 W Zwart, Grijs Bedraad Samson heeft de Resolv-serie opnieuw ontworpen. Deze Resolv SE5 is een compacte studiomonitor met een erg strak geluid. Bi-amped, met 50 Watt voor laag en 20 Watt voor hoog. Vergeet de hoofdtelefoon en ga voor deze Samson. (1)
      Samson Resolv SE5 luidspreker 2-weg 70 W Zwart, Grijs Bedraad
      • 00809164013969
      • RESOLV SE5
      1
      deal
      148.00 EUR
    • Samson Resolv SE6 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103806925.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117527129.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103806926.jpg
      Samson Samson Resolv SE6 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad Resolv SE6 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad Resolv SE6 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad Wat een kracht! De Resolv SE6 van Samson is een compacte, moderne studiomonitor met bi-amp-aansturing. 75 Watt voor de woofer en 25 voor de tweeter geven een volumineuze representatie van uw mix. Biedt een lineaire respons. (1)
      Samson Resolv SE6 luidspreker 2-weg 100 W Zwart Bedraad
      • 00809164013945
      • SARESSE6
      1
      deal
      119.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben (bigben)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Canton (canton)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Fusion (fusion)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • Genelec (genelec)
      • Genius (genius)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • IMG Stage Line (img_stage_line)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kindermann (kindermann)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • Kramer (kramer)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • My Wall (my_wall)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • Numark (numark)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Plieger (plieger)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Reloop (reloop)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sencor (sencor)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Teac (teac)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 5 (aantal_luidsprekers_5.0)
      • 6 (aantal_luidsprekers_6.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_40)
      • 40 Watt - 100 Watt (gemiddeld_vermogen_40_100)
      • 100 Watt - 180 Watt (gemiddeld_vermogen_100_180)
      • ≥ 180 Watt (gemiddeld_vermogen_180)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • AirPlay (airplay):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Google Assistent (google_assistent):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Wi-Fi (draadloze_technologie):
      • Wi-Fi (wi_fi)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman Kardon Onyx Studio 4 (harman_kardon_onyx_studio_4)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
      • Yamaha NS-AW992 (yamaha_ns_aw992)
    • speaker draadloze connecties (speaker_draadloze_connecties):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl