x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Philips speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Philips TAW6505
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169951616.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167015059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169951664.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169107408.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169951662.jpg?ts=1
      Philips Philips TAW6505 TAW6505 TAW6505 Deze krachtige draadloze luidspreker TAW6505/10 van Philips geeft je rijk geluid van 80 W - alleen, of als onderdeel van een opstelling voor meerdere kamers. Je krijgt stereogeluid boordevol details, perfecte synchronisatie en eenvoudige bediening, of je nu verbinding maakt met jouw tv of met andere luidsprekers. Deze draadloze luidspreker is compatibel met DTS Play-Fi, zodat je eenvoudig kan synchroniseren met andere Play-Fi-compatibele luidsprekers voor Multiroom-audio. Als jouw soundBar Play-Fi Surround ondersteunt, kan je deze luidspreker zelfs onderdeel maken van een echte Surround Sound-opstelling voor een filmavond. Twee woofers, twee passieve radiatoren en twee tweeters zorgen samen voor een kamervullend geluid met een krachtige bas en sprankelende hoge tonen. Wi-Fi-streaming geeft je een signaal van de allerhoogste kwaliteit en zorgt ervoor dat de audio perfect wordt gesynchroniseerd tussen luidsprekers of kamers. Vraag apparaten met Alexa of een apparaat met Google As (3)
      Philips TAW6505
      • 04895229109865
      • 7233593
      • TAW6505
      • TAW6505/10
      • 4895229109865
      8
      most_sold
      185.00 EUR
    • Philips TAW6205
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167043326.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221971188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171275745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166581244.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166581240.jpg?ts=1
      Philips Philips TAW6205 TAW6205 TAW6205 Bluetooth: Ja Te bedienen met app: Ja High Resolution Audio: Nee Spraakbesturing: Ja De Philips Taw6205/10 is een draadloze speaker die je kunt gebruiken op zichzelf, maar ook kun uitbreiden. Zo maak je van deze speaker eenvoudig een multiroom-opstelling. De speaker is zowel met Bluetooth als met WiFi te verbinden en is compatibel met spraakbesturing. Door middel van DTS Play-Fi verbind je de speaker met andere luidsprekers, zoals met een soundbar of losse speakers. De speaker bezit over rijk geluid met krachtige bastonen. Dankzij het geïntegreerde LED-licht is het mogelijk om deze te verbinden met jouw Ambilight televisie. De bluetooth speaker is te bedienen door de knopjes aan de bovenkant van de speaker, maar ook met de Philips applicatie. Zo hoef je jouw luie stoel niet meer uit. Dit krijg je erbij: Stroomdraad, snelstartgids en garantiekaart (1)
      Philips TAW6205
      • 04895229109858
      • TAW6205/10
      • 4895229109858
      • 7216489
      • TAW6205
      8
      99.00 EUR
    • Philips Tas7807 - Draadloze Bluetooth Speaker - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226116926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225070684.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813190.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813197.jpg?ts=1
      Philips Philips Tas7807 - Draadloze Bluetooth Speaker - Wit Tas7807 - Draadloze Bluetooth Speaker - Wit Tas7807 - Draadloze Bluetooth Speaker - Wit Neem de muziek mee die je in beweging krijgt! Je kunt het grootse, krachtige geluid van de waterbestendige TAS7807 draadloze bluetooth luidspreker overal mee naartoe nemen. Sporten in het park of feesten terwijl je jouw tent opzet? Met 24 u (1)
      Philips Tas7807 - Draadloze Bluetooth Speaker - Wit
      • 04895229122000
      • TAS7807W
      • TAS7807W/00
      2
      189.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adler (adler)
      • Aiwa (aiwa)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Altec Lansing (altec_lansing)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Asobu (asobu)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audison (audison)
      • Aukey (aukey)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Axis (axis)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blickle (blickle)
      • Blokker (blokker)
      • Bluedio (bluedio)
      • Bluesound (bluesound)
      • Braun (braun)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Canton (canton)
      • Cardo (cardo)
      • Cavus (cavus)
      • Celexon (celexon)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Como Audio (como_audio)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • Cstore (cstore)
      • DAP (dap)
      • Dcu Tecnologic (dcu_tecnologic)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DOBENO (dobeno)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • E-my (e_my)
      • Ecg (ecg)
      • Edifier (edifier)
      • EKids (ekids)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elektronik-star (elektronik_star)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Epos (epos)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESX (esx)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fenton (fenton)
      • Ferguson (ferguson)
      • Fiio (fiio)
      • FLEXSON (flexson)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Forever (forever)
      • Fun (fun)
      • Fusion (fusion)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • Gembird (gembird)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HP (hp)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IFi Audio (ifi_audio)
      • IHome (ihome)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • IMoshion (imoshion)
      • Innova (innova)
      • iON (ion)
      • IsoAcoustics (isoacoustics)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kenwood (kenwood)
      • Ketnet (ketnet)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kooduu (kooduu)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leotec (leotec)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LTC (ltc)
      • Ltc Audio (ltc_audio)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Malone (malone)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Medion (medion)
      • Midland (midland)
      • Mission (mission)
      • MOB (mob)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Muvit (muvit)
      • My Wall (my_wall)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEC (nec)
      • Necom (necom)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OrangeAudio (orangeaudio)
      • Overmax (overmax)
      • Panasonic (panasonic)
      • Party (party)
      • Party Light & Sound (party_light_sound)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Platinet (platinet)
      • Playgro (playgro)
      • Pni (pni)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Pro-Ject (pro_ject)
      • Prodipe (prodipe)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Puro (puro)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • Quadral (quadral)
      • Radical (radical)
      • Razer (razer)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • SBOX (sbox)
      • SBS (sbs)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Solidsteel (solidsteel)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • STREETZ (streetz)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Surefire (surefire)
      • Synq (synq)
      • Sytech (sytech)
      • Tangent (tangent)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thorens (thorens)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • TruAudio (truaudio)
      • Trust (trust)
      • UB+ (ub_)
      • Unotec (unotec)
      • Urbanears (urbanears)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • White (white)
      • White Label (white_label)
      • Wonky Monkey (wonky_monkey)
      • WOOX (woox)
      • Woxter (woxter)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 95 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 95 Watt - 140 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 140 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Charge 5 (jbl_charge_5)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • External (external)
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl