x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Philips speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Philips TAW6205
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172892361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166581242.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171275745.jpg
      Philips Philips TAW6205 TAW6205 TAW6205 Dit krijg je erbij: Stroomdraad, snelstartgids en garantiekaart 3 (1)
      Philips TAW6205
      • 04895229109858
      • TAW6205/10
      • 4895229109858
      • 7216489
      10
      deal
      199.99 EUR
    • Philips TAW6505
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172699069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855732.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172841232.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855730.jpg
      Philips Philips TAW6505 TAW6505 TAW6505 Deze krachtige draadloze luidspreker geeft je rijk geluid van 80 W alleen, of als onderdeel van een opstelling voor meerdere kamers. Jij krijgt stereogeluid boordevol details, perfecte synchronisatie en eenvoudige bediening, of je nu verbinding maakt met jouw TV of met andere luidsprekers. DTS Play-Fi. Hoogwaardige Multiroom-audio Deze draadloze luidspreker is compatibel met DTS Play-Fi, zodat je eenvoudig kunt synchroniseren met andere Play-Fi-compatibele luidsprekers voor Multiroom-audio. ... (1)
      Philips TAW6505
      • 04895229109865
      • 7233593
      • TAW6505/10
      • 4895229109865
      10
      deal
      260.90 EUR
    • Philips TAM4205/12 Micro System
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175881702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169734267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168997309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167279415.jpg
      Philips Philips TAM4205/12 Micro System TAM4205/12 Micro System TAM4205/12 Micro System De Philips TAM4205/12 is een compact muzieksysteem die gemakkelijk in elke kamer past, maar de kwaliteiten heeft van een krachtig stereosysteem met 60W. Sterke bas, heldere klanken, Bluetooth, CD-speler en opladen via een USB-aansluiting. (1)
      Philips TAM4205/12 Micro System
      • 04895229109827
      • TAM4205/12
      • 4895229109827
      • TAM4205
      • 7059227
      6
      deal
      149.99 EUR
    • Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167007670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166671852.jpg
      Philips Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker TAPS402/10 Bluetooth Speaker TAPS402/10 Bluetooth Speaker De Philips TAPS402 is een fijne bluetoothspeaker waarmee je elke kamer vult met de mooiste muziek. En door de ingebouwde Google Assistant voeg je gelijk een slimme spraakassistent toe.Voordelen van de Philips TAPS402Ingebouwde Google AssistantDraadloos oplaadpad en usb-oplaadpoortDuidelijke digitale klokVerrassend groots geluidPhilips TAPS402: een verrijking aan elke kamerDe slaapkamer, de keuken, de logeerkamer of de woonkamer, de Philips TAPS402 is een echte verrijking in elke kamer. Niet a... (1)
      Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker
      • 04895229101364
      3
      149.00 EUR
    • Philips izzy BM5 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169748238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204159.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204167.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104322166.jpg
      Philips Philips izzy BM5 Zwart izzy BM5 Zwart izzy BM5 Zwart Philips izzy BM5 - Zwart (1)
      Philips izzy BM5 Zwart
      • 04895185613208
      • BM5B/10
      1
      most_sold
      61.99 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boom (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Celly (celly)
      • Champion (champion)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Eden (eden)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Eurolite (eurolite)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Sharp (sharp)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Sonoro (sonoro)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tangent (tangent)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronios (tronios)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • Wonky Monkey (wonky_monkey)
      • WOOX (woox)
      • X-MINI (x_mini)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 100 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 100 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
      • Yamaha NX-50 (yamaha_nx_50)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl