x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Philips speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Philips TAW6205
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167043326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855371.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171447060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855373.jpg
      Philips Philips TAW6205 TAW6205 TAW6205 Dit krijg je erbij: Stroomdraad, snelstartgids en garantiekaart 3 (8)
      Philips TAW6205
      • 04895229109858
      • TAW6205/10
      • 4895229109858
      • 7216489
      9
      good_buy
      most_sold
      151.00 EUR
    • Philips TAW6505
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169951616.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172841247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203124406.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174855731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172841232.jpg
      Philips Philips TAW6505 TAW6505 TAW6505 Deze krachtige draadloze luidspreker geeft je rijk geluid van 80 W alleen, of als onderdeel van een opstelling voor meerdere kamers. Jij krijgt stereogeluid boordevol details, perfecte synchronisatie en eenvoudige bediening, of je nu verbinding maakt met jouw TV of met andere luidsprekers. DTS Play-Fi. Hoogwaardige Multiroom-audio Deze draadloze luidspreker is compatibel met DTS Play-Fi, zodat je eenvoudig kunt synchroniseren met andere Play-Fi-compatibele luidsprekers voor Multiroom-audio. ... (2)
      Philips TAW6505
      • 04895229109865
      • 7233593
      • TAW6505/10
      • 4895229109865
      8
      deal
      299.00 EUR
    • Philips TAM4205/12 Micro System
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168997310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169734267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168997309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169202074.jpg
      Philips Philips TAM4205/12 Micro System TAM4205/12 Micro System TAM4205/12 Micro System Microsysteem (1)
      Philips TAM4205/12 Micro System
      • 04895229109827
      • TAM4205/12
      • 4895229109827
      • TAM4205
      • 7059227
      7
      109.93 EUR
    • Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167007670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166671852.jpg
      Philips Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker TAPS402/10 Bluetooth Speaker TAPS402/10 Bluetooth Speaker De Philips TAPS402 is een fijne bluetoothspeaker waarmee je elke kamer vult met de mooiste muziek. En door de ingebouwde Google Assistant voeg je gelijk een slimme spraakassistent toe.Voordelen van de Philips TAPS402Ingebouwde Google AssistantDraadloos oplaadpad en usb-oplaadpoortDuidelijke digitale klokVerrassend groots geluidPhilips TAPS402: een verrijking aan elke kamerDe slaapkamer, de keuken, de logeerkamer of de woonkamer, de Philips TAPS402 is een echte verrijking in elke kamer. Niet a... (1)
      Philips TAPS402/10 Bluetooth Speaker
      • 04895229101364
      3
      149.00 EUR
    • Philips izzy BM5 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101813944.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204159.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204167.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104322166.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73204160.jpg
      Philips Philips izzy BM5 Zwart izzy BM5 Zwart izzy BM5 Zwart Philips izzy BM5 - Zwart (1)
      Philips izzy BM5 Zwart
      • 04895185613208
      • BM5B/10
      1
      59.99 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 4smarts (4smarts)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • MARVO (marvo)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 85 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 85 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl