x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Panasonic speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Panasonic SC-NA30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146802301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23815401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23815405.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115764708.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138106785.jpg
      Panasonic Panasonic SC-NA30 SC-NA30 SC-NA30 De Panasonic SC-NA30 is een stevige draadloze speaker welke u kan verbinden met een smartphone via Bluetooth of NFC en beschikt over een grote accu voor maximaal 20 uur aan luisterplezier. De SC-NA30 is gemaakt van geborsteld aluminium en beschikt over een verstelbaar paneel welke de knoppen van de SC-NA30 beschermt wanneer u deze vervoert in b.v. een tas met veel losse voorwerpen. De SC-NA30 heeft een verbazend vol geluid voor zijn compacte formaat dankzij de aparte subwoofer, dubbele speake... (1)
      Panasonic SC-NA30
      • 05025232754120
      • SC-NA30EG-K
      3
      deal
      299.00 EUR
    • Panasonic SC-NA10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89304344.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89304348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89304349.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115785184.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146738204.jpg
      Panasonic Panasonic SC-NA10 SC-NA10 SC-NA10 De Panasonic SCNA30 in de kleur zilver is een stevige draadloze speaker die kan worden verbonden met een smartphone via Bluetooth of NFC en over een grote accu voor maximaal 20 uur aan luisterplezier beschikt. De SCNA30 is gemaakt van geborsteld aluminium en voorzien van een verstelbaar paneel dat de knoppen van de SCNA30 beschermt wanneer u deze vervoert in bijvoorbeeld een tas met veel losse voorwerpen. De SCNA30 heeft een verbazend vol geluid voor zijn compacte formaat dankzij de aparte su... (1)
      Panasonic SC-NA10
      • 05025232758036
      • 05025232754137
      • SC-NA10EG-A
      • SC-NA30EG-S
      3
      299.00 EUR
    • Panasonic SC-TMAX10E Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153734288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414638.jpg
      Panasonic Panasonic SC-TMAX10E Zwart SC-TMAX10E Zwart SC-TMAX10E Zwart Panasonic party-luidspreker SC-TMAX10E-K (1)
      Panasonic SC-TMAX10E Zwart
      • 05025232894703
      • SC-TMAX10E-K
      2
      218.34 EUR
    • Panasonic SC-TMAX40E Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414469.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414468.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414467.jpg
      Panasonic Panasonic SC-TMAX40E Zwart SC-TMAX40E Zwart SC-TMAX40E Zwart Panasonic Party Soundsysteem †Bluetooth luidspreker met licht en DJ sampling voor disco-gevoel in eigen woonkamer Party-muziekinstallatie met karaoke-luidspreker †dankzij microfooningangen en verschillende karaoke-effecten worden rockstar Bombastisch partygeluid †Airquake Bass luidspreker met driewegsysteem brengt het feest tot leven. Panasonic Bluetooth-luidspreker †dankzij Multi Connect tot drie apparaten tegelijk met de TMAX party-luidspreker verbinden. Diverse muziekkeuze †via U... (1)
      Panasonic SC-TMAX40E Zwart
      • 05025232894697
      • SC-TMAX40E-K
      2
      416.82 EUR
    • Panasonic SC-TMAX50E Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414462.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414461.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414463.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414459.jpg
      Panasonic Panasonic SC-TMAX50E Zwart SC-TMAX50E Zwart SC-TMAX50E Zwart Bluetooth-luidspreker met ledlicht †Panasonic luidspreker met licht en DJ sampling voor disco-gevoel in de eigen woonkamer Luidsprekersysteem met karaoke luidspreker †dankzij microfooningangen en verschillende karaoke-effecten worden rockstar Multi Connect partyplezier †dankzij Multi Connect tot drie apparaten tegelijk met de Bluetooth Party-luidspreker verbinden. Bluetooth luidsprekerbas †bombastische airquake bas met driewegsysteem zorgen voor ultiem partygeluid. Diverse muziekkeuze... (1)
      Panasonic SC-TMAX50E Zwart
      • 05025232894680
      • SC-TMAX50E-K
      1
      599.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Beyma (beyma)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Celestion (celestion)
      • Celexon (celexon)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Devine (devine)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Eminence (eminence)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • Google Nest (google_nest)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • KAM (kam)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Mackie (mackie)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Neumann (neumann)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • RCS SYSTEME (rcs_systeme)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Turbosound (turbosound)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 5 (aantal_luidsprekers_5.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 130 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 130 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl