x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Monitor Audio Radius 90 zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Monitor Audio Radius 90 zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Monitor Audio Radius 90 zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Monitor Audio Radius 90 zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233529747.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238430939.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238430940.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203994327.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238430941.jpg?ts=1
Monitor Audio Monitor Audio Radius 90 zwart Radius 90 zwart Radius 90 zwart Monitor Audio Radius 90 - SatelietLuidspreker - Hoogglans Zwart (per paar) (1)
  • 05060028973576
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 277.50 468.00 EUR 2
    2
    • iear iear
      4.760865293549811 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De originele hi-fi mini-monitor met een repectvolle audio prestatie. De Monitor Audio Radius 90 blijft evolueren, waardoor de prestaties ...277.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Monitor Audio Radius 90 - SatelietLuidspreker - Hoogglans Zwart (per paar)468.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224871676.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234824644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234824645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238296191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238296190.jpg?ts=1
      Audio Pro Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White Wireless Speaker C5MKII White Wireless Speaker C5MKII White Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White (1)
      Audio Pro Wireless Speaker C5MKII White
      • 07330117152716
      • 7330117152716
      • 15271
      2
    • Sharp Gx-bt180 Bluetooth Speaker Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168732179.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166671494.jpg?ts=1
      Sharp Sharp Gx-bt180 Bluetooth Speaker Blauw Gx-bt180 Bluetooth Speaker Blauw Gx-bt180 Bluetooth Speaker Blauw Luister altijd en overal: de krachtige en draadloze luidspreker van SHARP is ideaal geschikt voor thuis of onderweg, luister naar muziek tijdens het sporten, barbecueën, tijdens een fietstocht, ontspannen op het terras of brengt daarmee je feest in leven (spatwaterdicht conform IP56) (1)
      Sharp Gx-bt180 Bluetooth Speaker Blauw
      • 04974019103907
      2
    • Auna PW-1222 MKII passieve PA-luidspreker 12" subwoofer 300W RMS/600 W max.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218618348.jpg?ts=1
      Auna Auna PW-1222 MKII passieve PA-luidspreker 12" subwoofer 300W RMS/600 W max. PW-1222 MKII passieve PA-luidspreker 12" subwoofer 300W RMS/600 W max. PW-1222 MKII passieve PA-luidspreker 12" subwoofer 300W RMS/600 W max. Feel the beat:passieve Fullrange 3-weg box met 30,5 cm (12") subwoofer, Powerhouse:krachtige 300 Watt RMS uitgangsvermogen komt overeen met 600 Wmax, Uitgewogen 3-weg sound:een subwoofer, een piezo tweeter en een hoorn middentonen, Aansluitopties:PA-ingang, PA-uitgang, stereo schroefklemmen-ingang en twee 6,3 mm klink-ingangen, Geschikt voor transport:stabiele, houten behuizing en stangen als draaggrepen aan de zijkant, Podiumprofs:slijtagebestendige bouwwijze met beschermende hoeken, vilt b... (1)
      Auna PW-1222 MKII passieve PA-luidspreker 12" subwoofer 300W RMS/600 W max.
      • 04060656229978
      1
    • Artsound UNI40 Wit (per paar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133175425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113052420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142027.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113052409.jpg?ts=1
      Artsound Artsound UNI40 Wit (per paar) UNI40 Wit (per paar) UNI40 Wit (per paar) Met de Artsound UNI40 vul je grote ruimtes probleemloos met geluid. Deze passieve speakers hebben een maximaal vermogen van 100 watt. Hierdoor zijn ze niet alleen geschikt voor grote woonkamers, maar ook voor winkels of restaurants. Met de geïntegreerde beugel monteer je de speakers tegen de muur of het plafond. Dit is handig als je geen ruimte op kasten of planken hebt. Als je de speakers hoog aan de muur hangt, kantel je ze naar beneden voor de beste verspreiding van het geluid. (1)
      Artsound UNI40 Wit (per paar)
      • 05420020104383
      • 2909
      • 5420020104383
      3
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 277.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 277.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 277.50
    • partner@vergelijk.nl