x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marmitek speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Marmitek BoomBoom 380 Outdoor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101146291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141347691.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115760069.jpg
      Marmitek Marmitek BoomBoom 380 Outdoor BoomBoom 380 Outdoor BoomBoom 380 Outdoor BoomBoom 380 draadloze speaker XL zwart - van Marmitek in de categorie Portable speaker. (1)
      Marmitek BoomBoom 380 Outdoor
      • 08718164531330
      • 08133
      • MARMITEK BOOMBOOM 380
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Marmitek Speaker Anywhere 350
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117130476.jpg
      Marmitek Marmitek Speaker Anywhere 350 Speaker Anywhere 350 Speaker Anywhere 350 Marmitek Speaker Anywhere 350 - Draadloze Luidspreker - Wit - van Marmitek in de categorie Portable speaker. (1)
      Marmitek Speaker Anywhere 350
      • 08717185628982
      • 09898
      1
      89.79 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alpine (alpine)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Celexon (celexon)
      • Clatronic (clatronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Epos (epos)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gemini (gemini)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • Hertz (hertz)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • Mackie (mackie)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marmitek (marmitek)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One (one)
      • Overmax (overmax)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • Proel (proel)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Teac (teac)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tracer (tracer)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Typhoon (typhoon)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • WOOX (woox)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 30 Watt - 75 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 75 Watt - 120 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 120 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bluesound Vault (bluesound_vault)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman Kardon Onyx Studio 6 (harman_kardon_onyx_studio_6)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NX-50 (yamaha_nx_50)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl