x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Logitech speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Logitech Speakers Z120
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132703213.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105691865.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105691867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105691870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133124002.jpg
      Logitech Logitech Speakers Z120 Speakers Z120 Speakers Z120 Door deze compacte, USB-aangedreven speakers met geïntegreerde aan/uit-knop en volumeregelaar kan praktisch elke audiobron eenvoudig worden aangelsoten. U kunt dus gemakkelijk genieten van uw (2)
      Logitech Speakers Z120
      • 05099206028074
      • 4082113
      • LGT-Z120
      • 980-000513
      • 312395
      4
      18.49 EUR
    • Logitech Z200 - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132988545.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334960.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334961.jpg
      Logitech Logitech Z200 - Wit Z200 - Wit Z200 - Wit Logitech Z200 - Multimedia Speakers - Wit (3)
      Logitech Z200 - Wit
      • 05099206048751
      • 04056572634248
      • 6756114
      • 1373459
      • 000000000000255842
      • 980-000811
      3
      most_sold
      33.85 EUR
    • Logitech Rally Speaker - Graphite - WW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137723973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167237.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167236.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167239.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167238.jpg
      Logitech Logitech Rally Speaker - Graphite - WW Rally Speaker - Graphite - WW Rally Speaker - Graphite - WW Logitech Rally Speaker black (2)
      Logitech Rally Speaker - Graphite - WW
      • 00097855142962
      • 0097855142962
      • 960-001230
      3
      214.19 EUR
    • Logitech Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162326676.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162326678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162326679.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162326677.jpg
      Logitech Logitech Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W Logitech Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W (2)
      Logitech Z200 Stereo Speakers 2-weg Zwart Bedraad 10 W
      • 00097855100528
      • 980-000800
      1
      45.00 EUR
    • Logitech Z150 - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334990.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105334993.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106527215.jpg
      Logitech Logitech Z150 - Wit Z150 - Wit Z150 - Wit De Z150 is een set van 2 compacte speakers voor de PC van Logitech. U hoeft de Z150 alleen maar aan te sluiten op een computer of laptop via zijn 3,5 mm aanlsuiting en de speakers van stroom te voorzien met de meegeleverde stroomadapter. U merkt gelijk het verschil in geluidskwaliteit. (1)
      Logitech Z150 - Wit
      • 05099206048799
      • 05054230441534
      • 6756116
      • 1373351
      • 980-000815
      2
      24.99 EUR
    • Logitech z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114772065.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114772067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114772066.jpg
      Logitech Logitech z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad Logitech z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad (1)
      Logitech z150 Multimedia Speakers Zwart Bedraad
      • 05099206048805
      • 980-000816
      1
      62.99 EUR
    • Logitech Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106519009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106519010.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106519011.jpg
      Logitech Logitech Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad Logitech Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad (1)
      Logitech Z200 Stereo Speakers Zwart Bedraad
      • 05099206048768
      • 05052916794035
      • 980-000812
      1
      72.99 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 4smarts (4smarts)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gembird (gembird)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • MARVO (marvo)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numan (numan)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pure (pure)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 35 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 35 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl