x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Logitech speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Logitech speakers kopen

    • Logitech speaker

      Logitech specialiseert zich in compacte speakersets die ideaal zijn voor bijvoorbeeld je computer. Ondanks dat de Logitech speakers wat kleiner zijn hoef je op geluid niet in te leveren. Zo vind je hier onder meer luidsprekers met bijgeleverde subwoofer, zodat je een rijk basgeluid krijgt. Ben je geen fan van al die bedrading op je bureau? Dan kan je jezelf met Logitech weer een aantal draden besparen wanneer je één van de draadloze speakers van Logitech aanschaft. Logitech heeft veel ervaring met het ontwerpen en produceren van randapparatuur en staat bekend als een betrouwbaar merk. Zo weet je bij Logitech zeker dat je een kwaliteitsproduct in huis haalt voor een goede prijs. Op Vergelijk.nl is het aanbod van Logitech overzichtelijk gemaakt, waardoor je makkelijker tot een aankoopbeslissing kan komen.

    0 - 1
    • Logitech Rally Speaker luidspreker Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167236.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137723973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129167237.jpg
      Logitech Logitech Rally Speaker luidspreker Zwart Rally Speaker luidspreker Zwart Rally Speaker luidspreker Zwart (1)
      Logitech Rally Speaker luidspreker Zwart
      • 00097855142962
      • 960-001230
      1
      most_sold
      211.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Athome (athome)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • B-Tech (b_tech)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben (bigben)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cellularline (cellularline)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Dell (dell)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Difrnce (difrnce)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • Hauppage (hauppage)
      • HEDD (hedd)
      • HEOS BY DENON (heos_by_denon)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KRK (krk)
      • König (ko_nig)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • Numark (numark)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • Reloop (reloop)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • TIE (tie)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • View Quest (view_quest)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_30)
      • 30 Watt - 70 Watt (gemiddeld_vermogen_30_70)
      • 70 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_70_150)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_150)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
      • 5 (5)
      • 11 (11)
      • 32 (32)
      • 75 (75)
      • 84 (84)
      • 87 (87)
      • 88 (88)
      • 150 (150)
      • 500 (500)
      • 10000 (10000)
      • 20000 (20000)
      • 22000 (22000)
      • 25000 (25000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bose Soundlink (bose_soundlink)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Canton your_Solo (canton_your_solo)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Fold (fresh_n_rebel_rockbox_fold)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Round (fresh_n_rebel_rockbox_round)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Studio (jbl_studio)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Skullcandy Barricade XL (skullcandy_barricade_xl)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sonos Playbar (sonos_playbar)
      • Sonos Playbase (sonos_playbase)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl