x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LG speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    LG speakers kopen

    • LG speaker

      LG maakt verschillende soorten speakers. Het van oorsprong Koreaanse bedrijf heeft als doel het leven voor iedereen een stukje leuker te maken, dat lukt zeker met de gebruiksvriendelijke speakers die het merk produceert. Zowel voor speakers voor bij je laptop of computer, als draadloze speakers waar je gemakkelijk je tablet of telefoon mee verbind: de geluidskwaliteit is uitmuntend. De handige geluidsoplossingen die LG biedt zijn geschikt voor elke situatie: op kantoor, thuis, in de studio of bij een strandfeestje. De draadloze speakers van LG zijn ontzettend innovatief en bevatten verschillende functies, zoals een automatische DJ voor tijdens feestjes.

       

      Op Vergelijk.nl vind je snel de LG speakers die bij je passen. De laagste prijs en de winkel die het snelste kan leveren kunnen wij je allemaal bij helpen. Vandaag nog een luidspreker van LG nodig? Dan weten we zelfs welke winkels in de buurt de speakers in hun assortiment hebben.

    0 - 2
    • LG WK7 ThinQ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126504653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129227374.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130486709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133634501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142040484.jpg
      LG LG WK7 ThinQ WK7 ThinQ WK7 ThinQ LG WK7 Audio - Zwart (24)
      LG WK7 ThinQ
      • 08806098170982
      • 08806098379958
      • MFL70405113
      • 5840543
      11
      good_buy
      most_sold
      99 EUR
    • LG R1 luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24907289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101131113.jpg
      LG LG R1 luidspreker R1 luidspreker R1 luidspreker (1)
      LG R1 luidspreker
      • 08806084642714
      • 08806084600196
      • MR140
      1
      57.12 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Athome (athome)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • B-Tech (b_tech)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bigben (bigben)
      • Bluesound (bluesound)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cellularline (cellularline)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Dell (dell)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Difrnce (difrnce)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Hauppage (hauppage)
      • HEDD (hedd)
      • HEOS BY DENON (heos_by_denon)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KRK (krk)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikkei (nikkei)
      • Ninety7 (ninety7)
      • Noonday (noonday)
      • Numark (numark)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Reloop (reloop)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • TIE (tie)
      • Trekstor (trekstor)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • View Quest (view_quest)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_30)
      • 30 Watt - 70 Watt (gemiddeld_vermogen_30_70)
      • 70 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_70_150)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_150)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
      • 5 (5)
      • 11 (11)
      • 32 (32)
      • 75 (75)
      • 84 (84)
      • 87 (87)
      • 88 (88)
      • 100 (100)
      • 150 (150)
      • 500 (500)
      • 10000 (10000)
      • 20000 (20000)
      • 25000 (25000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bose Soundlink (bose_soundlink)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Canton your_Solo (canton_your_solo)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Fold (fresh_n_rebel_rockbox_fold)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Round (fresh_n_rebel_rockbox_round)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Studio (jbl_studio)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Skullcandy Barricade XL (skullcandy_barricade_xl)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sonos Playbar (sonos_playbar)
      • Sonos Playbase (sonos_playbase)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl