x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KEF Ci160QR Wit (per stuk)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews KEF Ci160QR Wit (per stuk)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KEF Ci160QR Wit (per stuk)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KEF Ci160QR Wit (per stuk)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113041111.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113041115.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113041114.jpg?ts=1
KEF KEF Ci160QR Wit (per stuk) Ci160QR Wit (per stuk) Ci160QR Wit (per stuk) Plafondluidspreker, rond, 16,5 cm Veiligheidsspecificatie voor Groot-Brittannië Pro Serie Gemaakt in China Totale verpakkingsgrootte: 1 (5)
  • 00637203207204
  • SP3733AA
4
  • Luidsprekers
    • Speaker position: Inbouw
  • Technische details
    • Impedantie: 8 Ohm
    • Gevoeligheid speaker: 89 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
  • 275.00 329.00 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      CI160QR kef275.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • OrangeAudio NL OrangeAudio NL
      * Nominale impedantie: 8 Ohm * Gevoeligheid: 89dB * Frequentiebereik: 38Hz-34kHz (open achterzijde) * Drive units: LH: 6.5 inch, Uni-Q, H...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Plafondluidspreker, rond, 16,5 cm Veiligheidsspecificatie voor Groot-Brittannië Pro Serie Gemaakt in China Totale verpakkingsgrootte: 1329.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • iear iear
      4.760865293549811 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De stijlvolle KEF Ci160QR ultradunne bezel luidspreker beschikt over een smalle rand en zorgt voor een vlekkeloze integratie in jouw plaf...329.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dali Plafondluidspreker PHANTOM H-80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/37452103.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215663088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203963358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223263775.jpg?ts=1
      Dali Dali Plafondluidspreker PHANTOM H-80 Plafondluidspreker PHANTOM H-80 Plafondluidspreker PHANTOM H-80 . - De PHANTOM H-80 is de luidspreker die u kiest, wanneer groot, dynamisch en goed gedefinieerd geluid er echt toe doet. De geluidsprestaties zijn helder, gedetailleerd en toch gecontroleerd en krachtig. Wat betreft het geluidsbeeld, het zal zich uitstrekken tot in elke hoek van nog grotere kamers en thuisbioscopen.- De DALI PHANTOM H-80 is een inbouwluidspreker die is gebouwd rond traditionele luidsprekertechnologieën. Centraal staat de gemakkelijk te herkennen DALI-wooferconus, gemaakt van... (1)
      Dali Plafondluidspreker PHANTOM H-80
      • 05703120107370
      1
    • White CONGA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201633576.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203421528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209450675.jpg?ts=1
      White White CONGA CONGA CONGA White Shark CONGA (1)
      White CONGA
      • 00736373269491
      1
    • Bowers & Wilkins 606 S2 PER SET Eiken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215662980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169710139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187532320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187532319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226373342.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins 606 S2 PER SET Eiken 606 S2 PER SET Eiken 606 S2 PER SET Eiken Staanderluidspreker De 606 S2 Anniversary Edition is de zevende generatie van onze iconische 600 Serie staanderluidspreker. Hij belichaamt de ideale balans tussen formaat en vermogen en laat uw muziek nog duidelijker tot u spreken met een geavanceerde Continuumconus en een verbeterd wisselfilter. Ook na 25 jaar bepaalt hij nog steeds de standaard voor betaalbare hoogwaardige luidsprekers. Een icoon De nieuwe 606 S2 Anniversary Edition is een verbeterde versie van de bekroonde 606 luidspreker.... (1)
      Bowers & Wilkins 606 S2 PER SET Eiken
      • 00714346336036
      3
    • Bowers & Wilkins CWM664 (per paar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208366547.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158344575.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158344571.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113051757.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215662629.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins CWM664 (per paar) CWM664 (per paar) CWM664 (per paar) De CWM664 is een wandinbouwluidspreker die zich onderscheidt door zijn zachte dome-tweeter van 25 mm (1 inch). Het brengt vloeiendere en meer gedetailleerde hoogfrequente prestaties in een pakket dat ook een geweven glasvezel 150 mm (6 inch) bas/midrange-driver en een hoogfrequente schakelaar met drie standen bevat om het geluid fijn af te stemmen. De installatie wordt verzorgd door een eenvoudig en effectief QuickDog bevestigingssysteem. De CWM664 is een elegant ontworpen en kosteneffectieve... (1)
      Bowers & Wilkins CWM664 (per paar)
      • 00714346310432
      • FP29681
      • CWM664
      3
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
    • partner@vergelijk.nl