x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Harman/Kardon Citation Surround - Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Harman/Kardon Citation Surround - Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Harman/Kardon Citation Surround - Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Harman/Kardon Citation Surround - Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124804842.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124804840.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124804843.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180394333.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140472519.jpg?ts=1
Harman/Kardon Harman/Kardon Citation Surround - Grijs Citation Surround - Grijs Citation Surround - Grijs Luister draadloos naar muziek of breng je favoriete films en series tot leven met de Harman Kardon Citation Surround speakerset. Deze hifi speakers verbind je bedraad met netstroom en draadloos met andere speakers uit de Citation line-up. Zo creëer je eenvoudig een home cinema geluidsopstelling. Dankzij het draadloze ontwerp heb je geen last van kabels door je kamer. De Kvadrat stof van de surround set is vuilafstotend. Met dit design past de speaker in elk interieur en houd je de speaker gemakkelijk schoon. (2)
  • 06925281942273
  • HKCITASURRGRYEU
  • 5784903
  • 6925281942273
  • 000000000000252399
5
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 100 Watt
  • Luidsprekers
    • Speaker position: Multiroom
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Verbinding: Draadloos
    • Aanbevolen gebruik: Thuisgebruik
    • Hoofdtelefoon aansluiting: Nee
    • Internet TV: Ja
    • Type stroombron: AC
    • Signaal/ruis-verhouding: 80 dB
    • Waterbestendig: Nee
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Multi Room: Ja
    • Satellite speaker tweeters quantity: 1
    • Satellite speaker woofers quantity: 2
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10.5 cm
    • Diepte: 8.6 cm
    • Gewicht: 1.29 kg
    • Gewicht product: 1290 g
    • Hoogte: 27.3 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Garantiekaart: Ja
    • Meegeleverde kabels: AC
    • Snelstartgids: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Usb-poort: Nee
  • 449.00 449.00 EUR 5
    5
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Luister draadloos naar muziek of breng je favoriete films en series tot leven met de Harman Kardon Citation Surround speakerset. Deze hif...449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.626059037093153 (4751)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Harman Kardon Citation Surround is een nieuwe generatie draadloze surround sound luidspreker. Harman Kardon Surround grijs Innovatie i...449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.471035725207125 (639)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Harman Kardon Citation Surround Grijs is een set van twee surround speakers voor een meeslepende filmervaring. Voor een volledige (5.1...449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De draadloze set Harman Kardon Citation Surround speakers zijn dé perfecte aanvulling op jouw Harman Kardon Citation Bar. Verdiep jezelf ...449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wifi: Ja Multiroom-gereed: Ja Subwoofer: Nee High Resolution Audio: Ja Bluetooth: Nee De compacte Citation Surround-speakers omringen je ...449.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • LD Systems Roadman 102 draadloze mobiele accu luidspreker met CD 863 - 865MHz
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161175589.jpg?ts=1
      LD Systems LD Systems Roadman 102 draadloze mobiele accu luidspreker met CD 863 - 865MHz Roadman 102 draadloze mobiele accu luidspreker met CD 863 - 865MHz Roadman 102 draadloze mobiele accu luidspreker met CD 863 - 865MHz Mobiele PA-luidspreker met handmicrofoon Tot de standaarduitrusting van de Roadman behoort een CD/MP3/USB/SD-speler. Media-speler met verlicht multifunctioneel lcd-display. (1)
      LD Systems Roadman 102 draadloze mobiele accu luidspreker met CD 863 - 865MHz
      • 04049521042584
      2
    • Dali Menuet Walnut
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106521878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215662833.jpg?ts=1
      Dali Dali Menuet Walnut Menuet Walnut Menuet Walnut Dali Menuet - Boekenplank Luidspreker - Light Walnoot (per stuk) (1)
      Dali Menuet Walnut
      • 05703120107691
      • 5703120107691
      • DALI Menuet walnut
      • DALIMENUETWA
      1
    • VONYX SL15 Disco passieve 15 inch luidspreker 800W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145829437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431383.jpg?ts=1
      VONYX VONYX SL15 Disco passieve 15 inch luidspreker 800W SL15 Disco passieve 15 inch luidspreker 800W SL15 Disco passieve 15 inch luidspreker 800W Speaker - Vonyx SL15 - Passieve luidspreker 800W met 15 inch woofer - DJ disco speaker (1)
      VONYX SL15 Disco passieve 15 inch luidspreker 800W
      • 08715693172126
      2
    • Skytronic SHFB55B paar passieve Hifi-luidsprekers 140W zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103824614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103824617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103824615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103824616.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103824618.jpg?ts=1
      Skytronic Skytronic SHFB55B paar passieve Hifi-luidsprekers 140W zwart SHFB55B paar passieve Hifi-luidsprekers 140W zwart SHFB55B paar passieve Hifi-luidsprekers 140W zwart Vermogen: Elk van deze luidsprekers heeft een uitgangsvermogen van 140 W. 2-weg technologie: De 2-weg technologie zorgt voor een fantastische diepe bassen, terwijl de tweeter zorgt voor zachte overgangen van middelgrote naar hoge frequenties. Thuisbioscoop: de luidsprekers zijn zeer geschikt voor hifi-gebruik (films kijken) of om muziek te beluisteren. Elegant of robuust? Door de afneembare voorkant kun je kiezen tussen een eenvoudige of robuuste look. (1)
      Skytronic SHFB55B paar passieve Hifi-luidsprekers 140W zwart
      • 08715693250619
      • 100.317
      2
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 408.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 408.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 449.00
    • partner@vergelijk.nl