x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Harman Kardon speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Harman/Kardon Citation 300 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160905150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160905151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160905149.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142894759.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200859748.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation 300 Zwart Citation 300 Zwart Citation 300 Zwart Luister naar je favoriete muziek met de Harman Kardon Citation 300 slimme speaker. Deze middelmaat speaker verbind je met netstroom en draadloos via wifi of Bluetooth met je smartphone of tablet. Je bedient de speaker via het verlichte touchscreen. Wijzig het volume of pauzeer de muziek. Ook zie je hier welk nummer afspeelt. Dankzij de ingebouwde Google Assistent stuur je de speaker ook aan via spraakopdrachten. Installeer de Google Assitent via de Google Home app. Geef opdrachten om de muzie... (10)
      Harman/Kardon Citation 300 Zwart
      • 06925281941665
      • 000000000000252402
      • 5731977
      • HKCITATION300BLKEU
      9
      349.00 EUR
    • Harman/Kardon Citation Oasis - Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160978708.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160978707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208283971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174185136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208283973.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation Oasis - Grijs Citation Oasis - Grijs Citation Oasis - Grijs Harman Kardon Citation Oasis - Grijs (8)
      Harman/Kardon Citation Oasis - Grijs
      • 06925281968150
      • 7019761
      • HKCITAOASISGRYEU
      • 6925281968150
      8
      deal
      189.99 EUR
    • Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161369620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203663130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149834729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121103378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158425082.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey Citation One II Duo, Voice-activated, Grey Citation One II Duo, Voice-activated, Grey Dit krijg je erbij: Stroomkabels, handleiding 3 (13)
      Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey
      • 06925281966392
      • 6517559
      • 6925281966392
      • HKCITAONEDUOGRYEU
      1
      most_sold
      349.00 EUR
    • Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149380274.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164619495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152113396.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158321666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158321661.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black Citation One II Duo, Voice-activated, Black Citation One II Duo, Voice-activated, Black Speakers die zowel je favoriete muziek af kunnen spelen als met je kunnen praten; deze Harman Kardon Citation One Duo speakers kunnen het allemaal. Deze speakers verbind je met netstroom en vervolgens via wifi of Bluetooth met je smartphone. Ook beschikken de apparaten over AirPlay 2, waardoor je hen eenvoudig met je Apple apparaten verbindt. Je bedient de speakers vanuit de Google Home app. Met de ingebouwde Google Assistent bedien je de speakers ook met spraakopdrachten. Zo zet je eenvoudig... (5)
      Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black
      • 06925281966385
      • 6925281966385
      • HKCITAONEDUOBLKEU
      • 6516941
      2
      349.00 EUR
    • Harman/Kardon Enchant Subwoofer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142923894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142923895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143976811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162147455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162138590.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Enchant Subwoofer Enchant Subwoofer Enchant Subwoofer Met de Harman Kardon Enchant Subwoofer voeg je diepe bastonen toe aan het geluid van de Enchant 1300 of 800 soundbar. Deze subwoofer heeft een 255 mm woofer, een basreflexpoort en een RMS vermogen van 200 watt. Hierdoor luister je naar een krachtige en onvervormde weergave van lage tonen. Of je nu naar een film kijkt of een game speelt, alle spannende actiemomenten klinken zwaar en meeslepend. Je koppelt de subwoofer draadloos aan de soundbar. Doordat je alleen een stroomkabel aan moet sluite... (5)
      Harman/Kardon Enchant Subwoofer
      • 06925281936005
      • 6925281936005
      • 000000000000252378
      • HKENCHSUBGRAEP
      • 5647739
      • 178022
      1
      659.00 EUR
    • Harman/Kardon Radiance 2400 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205722705.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Radiance 2400 Black Radiance 2400 Black Radiance 2400 Black Draadloos audiosysteem voor in huis (1)
      Harman/Kardon Radiance 2400 Black
      • 06925281974557
      1
      3999.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • CTC (ctc)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fun (fun)
      • Fusion (fusion)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • Gallo (gallo)
      • Gear (gear)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Ketnet (ketnet)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • LTC (ltc)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • Midiplus (midiplus)
      • Midland (midland)
      • Modecom (modecom)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • My Wall (my_wall)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Noxon (noxon)
      • Numan (numan)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overmax (overmax)
      • Panasonic (panasonic)
      • Party (party)
      • Peavey (peavey)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • Quadral (quadral)
      • QUANTIS (quantis)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VOX (vox)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • White Label (white_label)
      • Wonky Monkey (wonky_monkey)
      • WOOX (woox)
      • Woxter (woxter)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 100 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 100 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl