x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Harman Kardon speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Harman/Kardon Citation One II - Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203662574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171992709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158949032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167310645.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171013568.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation One II - Grijs Citation One II - Grijs Citation One II - Grijs Harman Kardon Citation One MKII Grijs - Wifi speaker (53)
      Harman/Kardon Citation One II - Grijs
      • 06925281966491
      • HKCITAONEMKIIGR
      • 6925281966491
      • HKCITAONEMKIIGRYEU
      • 5692101
      4
      good_buy
      most_sold
      179.00 EUR
    • Harman/Kardon Citation OASIS Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160978702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160978704.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160978703.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161123021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161123025.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation OASIS Zwart Citation OASIS Zwart Citation OASIS Zwart Met de Citation Oasis wekkerradio van Harman Kardon word je ontspannen wakker. Deze smart speaker met ingebouwde wekker heeft een wireless QI charging waarmee je smartphones die dit ondersteunen draadloos kunt opladen. Met de ingebouwde DAB+ of TuneIn internetradio luister je naar je favoriete radiozenders in een perfecte geluidskwaliteit. Streamen van muziek doe je eenvoudig via Bluetooth, Chromecast of bij gebruik van een Apple device met Apple AirPlay 2. Deze Oasis klokradio is te bedienen... (4)
      Harman/Kardon Citation OASIS Zwart
      • 06925281968143
      • HKCITAOASISBLKEU
      • 7019759
      • 6925281968143
      10
      deal
      189.99 EUR
    • Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149380274.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164619495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152113396.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158321666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158321661.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black Citation One II Duo, Voice-activated, Black Citation One II Duo, Voice-activated, Black Speakers die zowel je favoriete muziek af kunnen spelen als met je kunnen praten; deze Harman Kardon Citation One Duo speakers kunnen het allemaal. Deze speakers verbind je met netstroom en vervolgens via wifi of Bluetooth met je smartphone. Ook beschikken de apparaten over AirPlay 2, waardoor je hen eenvoudig met je Apple apparaten verbindt. Je bedient de speakers vanuit de Google Home app. Met de ingebouwde Google Assistent bedien je de speakers ook met spraakopdrachten. Zo zet je eenvoudig... (6)
      Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Black
      • 06925281966385
      • 6925281966385
      • HKCITAONEDUOBLKEU
      • 6516941
      3
      299.00 EUR
    • Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161369620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203663130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149834729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121103378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158425082.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey Citation One II Duo, Voice-activated, Grey Citation One II Duo, Voice-activated, Grey De Harman Kardon Citation ONE is een slimme luidspreker van de nieuwe generatie en heeft een rijk geluid en een compact alles-in-één design. Rijk geluid uit een compacte speaker De ONE is eenvoudig in gebruik en combineert innovatie in home audio met aandacht voor details in het design, met als resultaat een verfijnde uitstraling en een verrassend geluid in een compact formaat. Muziekliefhebbers kunnen genieten van kamervullend geluid. Deze bundel heeft tweemaal de Harman Kardon Citation ONE ... (1)
      Harman/Kardon Citation One II Duo, Voice-activated, Grey
      • 06925281966392
      • 6517559
      • 6925281966392
      • HKCITAONEDUOGRYEU
      3
      299.00 EUR
    • Harman/Kardon Enchant Subwoofer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142923894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142923895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143976811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162147455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162138590.jpg
      Harman/Kardon Harman/Kardon Enchant Subwoofer Enchant Subwoofer Enchant Subwoofer Met de Harman Kardon Enchant Subwoofer voeg je diepe bastonen toe aan het geluid van de Enchant 1300 of 800 soundbar. Deze subwoofer heeft een 255 mm woofer, een basreflexpoort en een RMS vermogen van 200 watt. Hierdoor luister je naar een krachtige en onvervormde weergave van lage tonen. Of je nu naar een film kijkt of een game speelt, alle spannende actiemomenten klinken zwaar en meeslepend. Je koppelt de subwoofer draadloos aan de soundbar. Doordat je alleen een stroomkabel aan moet sluite... (1)
      Harman/Kardon Enchant Subwoofer
      • 06925281936005
      • 6925281936005
      • 000000000000252378
      • HKENCHSUBGRAEP
      • 5647739
      • 178022
      2
      319.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 4smarts (4smarts)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hoco (hoco)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • MARVO (marvo)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numan (numan)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pure (pure)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl