x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • iON Party Rocker Max
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111284907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102371147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102371148.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102371145.jpg
      iON iON Party Rocker Max Party Rocker Max Party Rocker Max Met de ION Party Rocker Max verander je elke kamer in een discotheek. Deze Bluetooth speaker heeft een discobol en een voorpaneel waarmee je een ruimte verlicht in 6 verschillende kleuren. Doordat de verlichting synchroon loopt met het ritme van de muziek, krijgt elk nummer zijn eigen lichtshow. Pak de microfoon en zing mee met je favoriete artiesten. Als je een tweede microfoon hebt, sluit je die eenvoudig aan op de andere microfoon ingang. Op deze manier zing je een duet met je beste vriend... (1)
      iON Party Rocker Max
      • 00812715018986
      • PARTY ROCKER MAX
      • 8518408099
      3
      223.00 EUR
    • iON Party Rocker Express
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113055549.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113055545.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113055543.jpg
      iON iON Party Rocker Express Party Rocker Express Party Rocker Express Leistungsstark - Dynamischer, kräftiger Sound beschallt zuverlässig große Räume oder Outdoor-Partys dank 4-Zoll Zwei-Wege Lautsprecher und dynamischem 40-Watt Verstärker Vielseitige Anschlüsse - Bluetooth, USB, 3.5 mm AUX-In, zwei Mikrofon-Anschlüsse; Mobil - eingebauter Hochleistungs-Akku, leicht zu transportieren durch Tragegriff und geringes Gewicht (2.4kg) Faszinierende Lightshow - die Lichtkuppel und das Lautsprechergitter verfügen über LED Lichter und füllen den Raum mit drei Farben: Ro... (1)
      iON Party Rocker Express
      • 00812715019914
      • PARTYROCKEREXPRESS
      2
      most_sold
      79.30 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Avinity (avinity)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben (bigben)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Difrnce (difrnce)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Eden (eden)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HEOS BY DENON (heos_by_denon)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HP (hp)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KRK (krk)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • My Wall (my_wall)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • Numark (numark)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • Teenage Engineering (teenage_engineering)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • TIE (tie)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 5 (aantal_luidsprekers_5.0)
      • 6 (aantal_luidsprekers_6.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 25 Watt (gemiddeld_vermogen_25)
      • 25 Watt - 65 Watt (gemiddeld_vermogen_25_65)
      • 65 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_65_150)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_150)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 16 Ohm (16)
      • 5 (5)
      • 11 (11)
      • 20 (20)
      • 84 (84)
      • 87 (87)
      • 150 (150)
      • 500 (500)
      • 10000 (10000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Wi-Fi (wi_fi)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Fold (fresh_n_rebel_rockbox_fold)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Skullcandy Barricade XL (skullcandy_barricade_xl)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sonos Playbar (sonos_playbar)
      • Sonos Playbase (sonos_playbase)
      • Sony SRS-X11 (sony_srs_x11)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl