x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Electro-Voice speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Electro-Voice ELX-115P actieve luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60393897.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice ELX-115P actieve luidspreker ELX-115P actieve luidspreker ELX-115P actieve luidspreker Vermogen (RMS): 1000 W, 15 inch, 134 dB. - De bekroonde ELX-serie is ideaal voor muzikanten, DJ's en huurbedrijven die naar luidsprekers zoeken die volledig zijn uitgerust met het warme geluid van een multiplex-behuizing en geen onnodige koord nodig hebben. De ELX-luidsprekers zijn het bewezen product van een professioneel audiomark en hebben geen concurrenten in hun klasse. De ELX-serie maakt gebruik van hoogwaardige transductoren, versterkers en DSP en maakt de bewezen elektrische spraakkwa... (1)
      Electro-Voice ELX-115P actieve luidspreker
      • 00800549589482
      2
      deal
      695.00 EUR
    • Electro-Voice ELX-115P + beschermhoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149087731.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice ELX-115P + beschermhoes ELX-115P + beschermhoes ELX-115P + beschermhoes Electro-Voice ELX-115P + beschermhoes (1)
      Electro-Voice ELX-115P + beschermhoes
      • 08720039134980
      2
      727.00 EUR
    • Electro-Voice EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115158962.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W ELECTRO VOICE EVID-S4.2W (1)
      Electro-Voice EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W
      • 04260451082611
      2
      261.24 EUR
    • Electro-Voice EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset 360W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115854244.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset 360W EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset 360W EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset 360W De EV EVID S8.2 betreft een passieve 2-weg speakerset met een hoge maximale belastbaarheid en volle frequentierespons. De EVID S8.2 is weerbestendig en uitstekend toepasbaar voor publieke gelegenheden zoals restaurants e.d. (1)
      Electro-Voice EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset 360W
      • 04260451082710
      2
      592.42 EUR
    • Electro-Voice SX 300E passieve 12 inch luidspreker 300W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110577420.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106985954.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice SX 300E passieve 12 inch luidspreker 300W SX 300E passieve 12 inch luidspreker 300W SX 300E passieve 12 inch luidspreker 300W ELECTRO VOICE Sx 300 E (1)
      Electro-Voice SX 300E passieve 12 inch luidspreker 300W
      • 00800549682350
      • 08717332870530
      • SX300E
      2
      deal
      509.00 EUR
    • Electro-Voice EVID S4.2B 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115158915.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice EVID S4.2B 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W EVID S4.2B 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W EVID S4.2B 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W De EVID S4.2 van Electro-Voice betreft een set bestaande uit 2 weerbestendige passieve speakers, gemaakt om tegen de muur te monteren! Deze speakers zijn ideaal voor restaurants, patio's, fitness clubs, pretparken, en meer! (1)
      Electro-Voice EVID S4.2B 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W
      • 04260451082604
      2
      261.24 EUR
    • Electro-Voice ETX-35P-CVR Beschermhoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151750927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60387899.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice ETX-35P-CVR Beschermhoes ETX-35P-CVR Beschermhoes ETX-35P-CVR Beschermhoes De Electro Voice ETX-35P Cover is een op maat gemaakte beschermhoes voor een Electro Voice ETX-35P luidspreker. Deze hoes biedt bescherming tegen beschadigingen en stof en houden uw luidsprekers in topconditie. (1)
      Electro-Voice ETX-35P-CVR Beschermhoes
      • 08717332943982
      • 00800549755597
      • F.01U.297.637
      2
      99.00 EUR
    • Electro-Voice EKX-15/15P- EV Beschermhoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/63054007.jpg
      Electro-Voice Electro-Voice EKX-15/15P- EV Beschermhoes EKX-15/15P- EV Beschermhoes EKX-15/15P- EV Beschermhoes Met de Electro Voice ZLX beschermhoes neem je je speakers veilig mee naar feestjes en optredens. De hoes is geschikt voor de Electro Voice EKX 15 en EKX 15P. Het materiaal van de hoes is waterafstotend, zodat je de speaker ook zorgeloos vervoert tijdens een regenbui. Aan de binnenzijde is fleece verwerkt, waardoor je speakers krasvrij blijven. Doordat er uitsparingen voor handvaten in de hoes zitten, neem je de luidspreker gemakkelijk mee. Aan de zijkant van de cover zit een extra vak waarin ... (1)
      Electro-Voice EKX-15/15P- EV Beschermhoes
      • 08005497722666
      • F.01U.303.392
      2
      63.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Beyma (beyma)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Celestion (celestion)
      • Celexon (celexon)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Devine (devine)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Eminence (eminence)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • Google Nest (google_nest)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • KAM (kam)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Mackie (mackie)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Neumann (neumann)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • RCS SYSTEME (rcs_systeme)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Turbosound (turbosound)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 5 (aantal_luidsprekers_5.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 130 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 130 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl