x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creative Labs speakers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Creative Labs GigaWorks T40 Series II luidspreker 32 W Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24347235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134793090.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125639438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125639437.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106512999.jpg
      Creative Labs Creative Labs GigaWorks T40 Series II luidspreker 32 W Zwart GigaWorks T40 Series II luidspreker 32 W Zwart GigaWorks T40 Series II luidspreker 32 W Zwart Creative Labs GigaWorks T40II, 2.0luidsprekersysteem voor onvervalst muziekgenot. Van topklasse ideaal luidsprekersysteem voor pc 's en MP3playerleistung luidsprekers: 16Watt sinus per kanaal (2kanalen) frequentiebereik: 50Hz 20kHz/ (3)
      Creative Labs GigaWorks T40 Series II luidspreker 32 W Zwart
      • 05390660161155
      • 51MF1615AA000
      • 2161988
      • 51MF1615AA000, 51MF1615AA003, GIGAWORKS T40 II
      2
      most_sold
      109.9 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Altec Lansing (altec_lansing)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Apart (apart)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • B&W (b_w)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Bluesound (bluesound)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Denon (denon)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HEDD (hedd)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KRK (krk)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Outdoor Tech (outdoor_tech)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • Reloop (reloop)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • Skytec (skytec)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Sonoro (sonoro)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spiffy (spiffy)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • View Quest (view_quest)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_40)
      • 40 Watt - 85 Watt (gemiddeld_vermogen_40_85)
      • 85 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_85_150)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_150)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
      • 2 (2)
      • 5 (5)
      • 7 (7)
      • 32 (32)
      • 75 (75)
      • 84 (84)
      • 87 (87)
      • 88 (88)
      • 10000 (10000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bluesound Vault (bluesound_vault)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Canton your_Solo (canton_your_solo)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Studio (jbl_studio)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl