x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cambridge Audio speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113057147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158360505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246202.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk) Minx Min 22 Zwart (per stuk) Minx Min 22 Zwart (per stuk) De Min22 tilt sublieme muziekweergave naar een ander niveau. Met dubbele BMR-eenheden wordt nog meer kracht en een nog groter dynamisch bereik geboden. Min22 is de perfecte keuze voor grotere kamers en biedt een geweldige HiFi-ervaring, of u nu naar rustgevend klassiek of naar een live rockconcert luistert! (1)
      Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk)
      • 05055300408174
      • 05055300413710
      • CAM-MINXMIN22BL
      • Minxmin22B
      • CAMMIN22HGBK
      • C10673
      3
      145.00 EUR
    • Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111488209.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111488207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169212524.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker Aero 3 Walnoot luidspreker Aero 3 Walnoot luidspreker Cambridge Audio Aero 3. Aantal drivers: 2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Frequentiebereik: 80 - 22000 Hz, Impedantie: 8 Ohm, Gevoeligheid: 88 dB. Kleur van het product: Walnoot (1)
      Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker
      • 05055300408280
      • 05055300408273
      • AERO 3
      1
      most_sold
      328.00 EUR
    • Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171690556.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker Minx Min 21 Wit luidspreker Minx Min 21 Wit luidspreker Cambridge Audio Minx Min 21. Aanbevolen gebruik: Universeel, Audio-uitgangskanalen: 2.0 kanalen. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Frequentiebereik: 120 - 20000 Hz, Impedantie: 8 Ohm. Kleur van het product: Wit (1)
      Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker
      • 05055300406057
      • 5055300406057
      1
      99.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Alecto (alecto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Celestion (celestion)
      • Celexon (celexon)
      • Cellularline (cellularline)
      • Clint (clint)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eminence (eminence)
      • Epson (epson)
      • Eurolite (eurolite)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • Fusion (fusion)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • Gear (gear)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HD Collection (hd_collection)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Mackie (mackie)
      • Marmitek (marmitek)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • My Wall (my_wall)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Nest (nest)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Sonoro (sonoro)
      • Soundboks (soundboks)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Velleman (velleman)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • X-MINI (x_mini)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 30 Watt - 70 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 70 Watt - 120 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 120 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bluesound Vault (bluesound_vault)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • Sonos Arc (sonos_arc)
      • Sonos One (sonos_one)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl