x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cambridge Audio speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113057147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158360505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246202.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk) Minx Min 22 Zwart (per stuk) Minx Min 22 Zwart (per stuk) De Min22 tilt sublieme muziekweergave naar een ander niveau. Met dubbele BMR-eenheden wordt nog meer kracht en een nog groter dynamisch bereik geboden. Min22 is de perfecte keuze voor grotere kamers en biedt een geweldige HiFi-ervaring, of u nu naar rustgevend klassiek of naar een live rockconcert luistert! (1)
      Cambridge Audio Minx Min 22 Zwart (per stuk)
      • 05055300408174
      • 05055300413710
      • CAM-MINXMIN22BL
      • Minxmin22B
      • CAMMIN22HGBK
      • C10673
      3
      119.00 EUR
    • Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111488209.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111488207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169212524.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker Aero 3 Walnoot luidspreker Aero 3 Walnoot luidspreker Cambridge Audio Aero 3 - Walnoot - Surroundluidsprekers (1)
      Cambridge Audio Aero 3 Walnoot luidspreker
      • 05055300408280
      • 05055300408273
      • AERO 3
      1
      most_sold
      328.00 EUR
    • Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171690556.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker Minx Min 21 Wit luidspreker Minx Min 21 Wit luidspreker Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker (1)
      Cambridge Audio Minx Min 21 Wit luidspreker
      • 05055300406057
      • 5055300406057
      1
      89.00 EUR
    • Cambridge Audio Aeromax 2 Wit (per paar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/45648603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111265161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113054673.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113054671.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113054672.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Aeromax 2 Wit (per paar) Aeromax 2 Wit (per paar) Aeromax 2 Wit (per paar) Cambridge Audio Aeromax 2 120W Wit luidspreker (1)
      Cambridge Audio Aeromax 2 Wit (per paar)
      • 05055300408730
      • AEROMAX2/WHITE
      • Aeromax2white
      1
      450.00 EUR
    • Cambridge Audio Aeromax 6 (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115457217.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115762798.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116857048.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Aeromax 6 (Zwart) Aeromax 6 (Zwart) Aeromax 6 (Zwart) Cambridge Audio Aeromax 6 120W Zwart luidspreker (1)
      Cambridge Audio Aeromax 6 (Zwart)
      • 05055300408709
      • AEROMAX6/BLACK
      1
      798.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 4smarts (4smarts)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gembird (gembird)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • MARVO (marvo)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numan (numan)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pure (pure)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 35 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 35 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl