x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bose speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Bose Home Speaker 500 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149220872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149220871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149220873.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144070723.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149051759.jpg
      Bose Bose Home Speaker 500 Zwart Home Speaker 500 Zwart Home Speaker 500 Zwart Bose Home Speaker 500 Geniet van kamervullend geluid met de Home Speaker 500 van Bose. Deze smartspeaker is dankzij zijn design een prachtige toevoeging aan elke kamer en hij is eenvoudig te bedienen via de Bose Music-app of via de knoppen aan de bovenzijde. Kamervullend geluid van muur tot muur Met de Bose Home Speaker 500 geniet je van jouw favoriet muziek in hoge kwaliteit. Omdat de drivers van de speaker in tegenovergestelde richting staan wordt het geluid via de wanden van de kamer weerk... (6)
      Bose Home Speaker 500 Zwart
      • 00017817783378
      • 000000000000250057
      • 795345-2100
      • 5411693
      5
      299.00 EUR
    • Bose Surround Speakers Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140350925.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140350923.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140350924.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140350926.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129014674.jpg
      Bose Bose Surround Speakers Zwart Surround Speakers Zwart Surround Speakers Zwart Maak jouw surround set compleet met de Bose Surround Speakers en creëer een echt surround sound. Je plaats hiervoor de speakers boven de zithoogte in de hoeken van de woonkamer. Voor een bioscoopervaring sluit je de speakers aan op je soundbar. Verbind de speakers draadloos met je soundbar via de meegeleverde draadloze ontvangers. Je moet de speakers wel op netstroom aansluiten. Gebruik de afstandsbediening van de soundbar om de verbinding te voltooien. Wil je nog meer uit het geluid halen en... (8)
      Bose Surround Speakers Zwart
      • 00017817789431
      • 000000000000250066
      • 809281-2100
      • 5386468
      3
      most_sold
      329.00 EUR
    • Bose Portable Home Speaker Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152474804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416865.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416861.jpg
      Bose Bose Portable Home Speaker Zilver Portable Home Speaker Zilver Portable Home Speaker Zilver Bose Home Speaker - Draadloze speaker - Zilver (1)
      Bose Portable Home Speaker Zilver
      • 00017817801843
      • 829393-2300
      • 6430417
      4
      319.00 EUR
    • Bose 251 Zwart (per paar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137695779.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151708632.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133122411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158341284.jpg
      Bose Bose 251 Zwart (per paar) 251 Zwart (per paar) 251 Zwart (per paar) Boses buitenluidspreker voor wandmontage; bijzonder breed klankveld voor grotere buitenruimtes Luidsprekerbehuizing speciaal ontwikkeld voor het afspelen van vervormingsvrije bassen Bestand tegen sneeuw, regen, zout water en extreme temperaturen bij strenge tests aangetoond Fabrieksgarantie: 5 jaar bij verkoop en verzending door Amazon. Bij verkoop en levering door derden is de informatie die verstrekt wordt door de verkoper van toepassing Omvang levering: Bose Environmental Wall Mount luidsp... (1)
      Bose 251 Zwart (per paar)
      • 00017817263559
      • 00017817311519
      • 24643
      3
      569.00 EUR
    • Bose Portable Home Speaker Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152474800.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164878871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416846.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158316398.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416850.jpg
      Bose Bose Portable Home Speaker Zwart Portable Home Speaker Zwart Portable Home Speaker Zwart Dit krijg je erbij: Muuroplader, USB-C-kabel, snelstartgids 3 (1)
      Bose Portable Home Speaker Zwart
      • 00017817801768
      • 829393-2100
      • 6430409
      2
      330.00 EUR
    • Bose 251 Wit (per paar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137700185.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168111936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168113171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113041218.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168113147.jpg
      Bose Bose 251 Wit (per paar) 251 Wit (per paar) 251 Wit (per paar) Bose 251 - Weerbestendige speakers - 2 stuks - Wit (1)
      Bose 251 Wit (per paar)
      • 00017817263566
      • 24644
      2
      481.95 EUR
    • Bose VIRTUALLY INVISBLE 791 IN-CEILING SPEAKER II wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89553180.jpg
      Bose Bose VIRTUALLY INVISBLE 791 IN-CEILING SPEAKER II wit VIRTUALLY INVISBLE 791 IN-CEILING SPEAKER II wit VIRTUALLY INVISBLE 791 IN-CEILING SPEAKER II wit Inhoud: twee 791 luidsprekers, twee luidsprekerroosters (1)
      Bose VIRTUALLY INVISBLE 791 IN-CEILING SPEAKER II wit
      • 00017817699129
      • 742897-0200
      2
      539.00 EUR
    • Bose Home Speaker 300 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144298094.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158414014.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158414026.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158414022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158414018.jpg
      Bose Bose Home Speaker 300 Zwart Home Speaker 300 Zwart Home Speaker 300 Zwart Bluetooth: Ja Te bedienen met app: Ja High Resolution Audio: Ja Ingebouwde Google Chromecast: Nee Kamervullend stereogeluid uit één luidspreker met de Bose Home Speaker 300. Bij deze Bluetooth en Wifi speaker bedien je je muziek via een vingertap of via de app. Je kan tot zes presets instellen, zo luister je je favoriete muziek met één druk op de knop. De Home Speaker 300 heeft een naadloos aluminium ontwerp. Bovendien werkt deze multiroom-speaker samen met andere smartspeakers en soundbars v... (1)
      Bose Home Speaker 300 Zwart
      • 00017817796026
      • 808429-2100
      • 6150335
      1
      279.95 EUR
    • Bose FreeSpaceDS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116106135.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116106137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116106134.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116106136.jpg
      Bose Bose FreeSpaceDS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm FreeSpaceDS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm FreeSpaceDS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm Bose FreeSpace®DS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm (1)
      Bose FreeSpaceDS 40F luidspreker/wit inbouw 8 ohm
      • 08719324137195
      • 321278-0240
      1
      339.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Alexa DEFAULT
        • amazon
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • 4smarts (4smarts)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AVO+ (avo_)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cremacaffe (cremacaffe)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fyne Audio (fyne_audio)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • HEOS (heos)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • MARVO (marvo)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • MOB (mob)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • NAD (nad)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QED (qed)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • SACKit (sackit)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Synq (synq)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tracer (tracer)
      • Trobla (trobla)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universeel (universeel)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VOID (void)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Way huge (way_huge)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
      • WOOX (woox)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 35 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 35 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Beam (sonos_beam)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony CMT-SBT100/B (sony_cmt_sbt100_b)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl