x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Artsound MDC501 - Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Artsound MDC501 - Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Artsound MDC501 - Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Artsound MDC501 - Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159648672.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162173825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162173823.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164230404.jpg?ts=1
Artsound Artsound MDC501 - Wit MDC501 - Wit MDC501 - Wit Artsound Basic plafond-/wandluidspreker, wit, diameter 212mm, nom. belastbaarheid 70W, impedantie 8Ohm, 2 ... weg systeem, frequentie 85 - 20000Hz, passief systeem, inbouw, inbouwdiameter 175mm, inbouwdiepte 65mm, inbouwmontage (stucwerk) (1)
  • 05420020100279
  • MDC501
2
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 35 Watt
  • Technische details
    • Speaker type: 2-weg
    • Impedantie: 8 Ohm
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 69.50 121.07 EUR 2
    2
    • iear iear
      4.760865293549811 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De MDC501 is één van de meest gegeerde luidsprekers. Zijn geheim? Een warm, stevig geluid tegen een scherpe prijs. Noem hem gerust onze a...69.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Installatievakwinkel.nl Installatievakwinkel.nl
      Artsound Basic plafond-/wandluidspreker, wit, diameter 212mm, nom. belastbaarheid 70W, impedantie 8Ohm, 2 ... weg systeem, frequentie 85 ...121.07, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Jamo S807 HCS - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143613155.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115788975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113064895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140478251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113064898.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S807 HCS - Wit S807 HCS - Wit S807 HCS - Wit Voorbereid voor Dolby Atmos Impedantie 8 ohm Kleur: wit Dynamisch en krachtig geluid Eenvoudig te installeren (1)
      Jamo S807 HCS - Wit
      • 05709009003207
      • 5709009003207
      • 5808949
      • 41064389
      2
    • Polk Audio Buitenluidspreker ATRIUM 4 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228644354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126200242.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132341113.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132341110.jpg?ts=1
      Polk Audio Polk Audio Buitenluidspreker ATRIUM 4 Wit Buitenluidspreker ATRIUM 4 Wit Buitenluidspreker ATRIUM 4 Wit Atrium luidsprekers zorgen voor een uitstekende geluidsweergave Verbeterd Baffle ontwerp voor betere dekking Weerbestendig Overtref de eisen van industriële en militaire normen op het gebied van weerstand Duurzaam, waterafstotend oppervlak (3)
      Polk Audio Buitenluidspreker ATRIUM 4 Wit
      • 00747192118808
      • AM4088-A
      2
    • Energy Sistem Bluetooth Geluidstoren Energy Sistem Tower 5 G2 Ivory 65W Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237630428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237630430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237630426.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237630427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237630431.jpg?ts=1
      Energy Sistem Energy Sistem Bluetooth Geluidstoren Energy Sistem Tower 5 G2 Ivory 65W Wit Bluetooth Geluidstoren Energy Sistem Tower 5 G2 Ivory 65W Wit Bluetooth Geluidstoren Energy Sistem Tower 5 G2 Ivory 65W Wit TRUE WIRELESS STEREO: Sluit twee towers aan voor het gelijktijdig afspelen van nummers met True Wireless-technologie en verdubbel de prestaties Bluetooth 5.0: 2.1 Tower-geluidssysteem met Bluetooth 5.0 maakt draadloos verbinding van smartphone, tablet of andere Bluetooth-apparaten mogelijk FM-radio: FM-radio-functie om elke zender op uw geluidstoren te bedienen en alle programma's te beluisteren 65 W: Stereo luidsprekers in torenvorm met geïntegreerde subwoofer en een echt vermogen van 65 W v... (1)
      Energy Sistem Bluetooth Geluidstoren Energy Sistem Tower 5 G2 Ivory 65W Wit
      • 08432426451203
      2
    • Canton PRO X.3 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173097492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228584337.jpg?ts=1
      Canton Canton PRO X.3 - Zwart PRO X.3 - Zwart PRO X.3 - Zwart Canton Pro X.3 50W Zwart luidspreker 2 stuks (2)
      Canton PRO X.3 - Zwart
      • 04010243029689
      • 02968
      • CA-02968
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 64.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 64.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 64.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 69.50
    • partner@vergelijk.nl