x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luchtbedden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Regatta luchtbed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luchtbed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Regatta Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129166062.jpg
      Regatta Regatta Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black Bestel Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black online. Bekijk alle Luchtbedden van het merk Regatta bij Etrias. (1)
      Regatta Luchtpomp Regatta Rechargeable Electric Pump Black
      • 05020436334413
      2
      43.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bestway DEFAULT
        • bestway
      • Campingaz DEFAULT
        • campingaz
      • Intex DEFAULT
        • intex
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1-Persoons (low)
      • 2-Persoons (high)
    • Kleur Luchtbed (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Merken (brand):
      • Intex (intex)
      • Therm a Rest (therm_a_rest)
      • Bestway (bestway)
      • Outwell (outwell)
      • High Peak (high_peak)
      • Campingaz (campingaz)
      • Abbey (abbey)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Coleman (coleman)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ferrino (ferrino)
      • Huismerk (huismerk)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • JILONG (jilong)
      • Regatta (regatta)
      • Simex-Sport (simex_sport)
      • Vango (vango)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
    • Zelf Opblaasbaar (geïntegreerde_pomp):
      • Zelf Oplaasbaar (ja)
      • Niet Zelf Opblaasbaar (nee)
    • Breedte Luchtbed (breedte_cm):
      • < 75 cm (low)
      • 75 cm - 100 cm (low_medium)
      • 100 cm - 150 cm (medium_high)
      • > 150 cm (high)
    • Lengte Luchtbed (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • 200 cm - 210 cm (medium_high)
      • > 210 cm (high)
    • Hoogte Luchtbed (hoogte_cm):
      • < 15 cm (low)
      • 15 cm - 25 cm (medium_high)
      • > 25 cm (high)
    • Inclusief draagzak (inclusief_tas):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl