x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Normann Copenhagen loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150664476.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm: maakt je interieur bijzonder! De My Chair Lounge van Normann Copenhagen heeft een hoogte van 72 centimeter, een breedte van 58 centimeter en een diepte van 67 centimeter. De zithoogte van de lounge stoel is 40 centimeter. De volledige stoel is gemaakt van een houtsoort naar keus. De stoel is stapelbaar tot 6 stuks. De stoel wordt gemonteerd geleverd. De My Chair Lounge is ook te koop met stoffering. Daarnaast is er ook een My Chair barkr... (1)
      Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Hout (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm
      1
      325.00 EUR
    • Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150658520.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Normann Copenhagen My Chair Lounge Stoel Walnoot (b) 58 X (d) 67 X (h) 72 Cm
      • 05712396036246
      1
      390.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Columbine (columbine)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HEINE (heine)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 9 kg (gewicht_9.0)
      • 11 kg (gewicht_11.0)
      • 23 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 65 cm (hoogte_cm_65)
      • 65 cm - 80 cm (hoogte_cm_65_80)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_80_90)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_90)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl