x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Made.com loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Made.com Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145737927.jpg
      Made.com Made.com Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel (3)
      Made.com Primrose chaise longue met leuning rechts, zachtroze fluweel
      1
      good_buy
      539.00 EUR
    • Made.com Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131562644.jpg
      Made.com Made.com Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs (1)
      Made.com Mortimer modulaire fauteuil, zeehondgrijs
      1
      269.00 EUR
    • Made.com Orson fauteuil, grafietgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131786978.jpg
      Made.com Made.com Orson fauteuil, grafietgrijs Orson fauteuil, grafietgrijs Orson fauteuil, grafietgrijs Orson fauteuil, grafietgrijs (1)
      Made.com Orson fauteuil, grafietgrijs
      1
      439.00 EUR
    • Made.com Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131562645.jpg
      Made.com Made.com Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw (1)
      Made.com Mortimer modulaire fauteuil, havenblauw
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Columbine (columbine)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HEINE (heine)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 9 kg (gewicht_9.0)
      • 11 kg (gewicht_11.0)
      • 23 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 69 cm (hoogte_cm_69)
      • 69 cm - 79 cm (hoogte_cm_69_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl