x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    House Doctor loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137974162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132216436.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105744474.jpg
      House Doctor House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin) Colony Loungestoel Naturel (bruin) Colony Loungestoel Naturel (bruin) Bestel House Doctor Colony Loungestoel online bij fonQ. Alle House Doctor Fauteuils uit voorraad leverbaar. Op werkdagen voor 20:00 besteld, volgende dag in huis (1)
      House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin)
      • 05707644265585
      1
      294.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HK Living (hk_living)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Columbine (columbine)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • HEINE (heine)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 9 kg (gewicht_9.0)
      • 11 kg (gewicht_11.0)
      • 23 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 70 cm (hoogte_cm_70)
      • 70 cm - 79 cm (hoogte_cm_70_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl