x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Giardo furniture loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Giardo furniture Giardo Limena lounge tuinstoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100427719.jpg
      Giardo furniture Giardo furniture Giardo Limena lounge tuinstoel Giardo Limena lounge tuinstoel Giardo Limena lounge tuinstoel Giardo Limena lounge tuinstoelDe Giardo Limena lounge tuinstoel is een uniek en bijzonder vormgegeven loungestoel uit de zeer ruime collectie van Kees Smit Tuinmeubelen. Deze fraaie loungestoel heeft hoge leuningen en biedt daarmee meer privacy. De Giardo Limena lounge tuinstoel heeft de kleur Kubu Grey. Met deze moderne loungestoel haalt u een echte eyecatcher in uw tuin! Eigenschappen Giardo Limena lounge tuinstoel De Giardo Limena lounge tuinstoel is opgebouwd uit een gepoedercoat aluminiu... (1)
      Giardo furniture Giardo Limena lounge tuinstoel
      • 08719507069404
      1
      deal
      879.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Emu (emu)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.026 kg (gewicht_0.026)
      • 9.0 kg (gewicht_9.0)
      • 11.0 kg (gewicht_11.0)
      • 23.0 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 72 cm (hoogte_cm_72)
      • 72 cm - 79 cm (hoogte_cm_72_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl