x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    By boo loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • By-Boo Industrieel Fauteuilis By-Boo Babe Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150571623.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149349201.jpg
      By-Boo By-Boo Industrieel Fauteuilis By-Boo Babe Wit Industrieel Fauteuilis By-Boo Babe Wit Industrieel Fauteuilis By-Boo Babe Wit MUSTHAVE ALERT! Wil je nog een gave fauteuil toevoegen aan je woonkamer? Kies dan voor de fauteuil Babe van het wereldbekende merk By Boo. Deze fauteuil is gemaakt van polyester en is wit van kleur. De poten van deze fauteuil zijn gemaakt van metaal en zijn zwart van kleur. De fauteuil is 71 centimeter hoog, 74 centimeter breed en 72 centimeter diep. Het zitgedeelte van dit prachtige item is 48 centimeter hoog en 52 centimeter diep. De armleuningen zitten ter hoogte van 70 centimeter. Deze fa... (1)
      By-Boo Industrieel Fauteuilis By-Boo Babe Wit
      • 08719743435131
      3
      good_buy
      299.00 EUR
    • By boo Fauteuil Babe Zwart 71 x 74 x 72
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149755825.jpg
      By boo By boo Fauteuil Babe Zwart 71 x 74 x 72 Fauteuil Babe Zwart 71 x 74 x 72 Fauteuil Babe Zwart 71 x 74 x 72 By-Boo Fauteuil Babe Leverbaar in 2 verschillende kleuren: * Zwart * Wit Eigenschappen: * Merk: By-Boo * Materiaal: Polyester & metaal * Overige info: Schoonmaken met droge doek * Breedte: 74 cm * Diepte: 72 cm * Hoogte: 71 cm (1)
      By boo Fauteuil Babe Zwart 71 x 74 x 72
      • 08719743435124
      2
      299.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HK Living (hk_living)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • HEINE (heine)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 9 kg (gewicht_9.0)
      • 11 kg (gewicht_11.0)
      • 23 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 72 cm (hoogte_cm_72)
      • 72 cm - 79 cm (hoogte_cm_72_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl