x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buitengewoon Boet loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Buitengewoon Boet Vannes Lounge tuinstoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108897751.jpg
      Buitengewoon Boet Buitengewoon Boet Vannes Lounge tuinstoel Vannes Lounge tuinstoel Vannes Lounge tuinstoel Vannes Lounge tuinstoel. Zomers volop genieten in deze luxe lounge tuinstoel met verstelbare rugleuning en stevig zit- en rugkussen. Gemaakt van kunststof wicker vlechtwerk. Uit onze collectie tuinmeubelen. Van het merk Buitengewoon de Boet maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Vannes Lounge tuinstoel, dit komt uit het assortiment lounge stoelen, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Buitengewoon Boet Vannes Lounge tuinstoel
      1
      deal
      278.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Columbine (columbine)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 9 kg (gewicht_9.0)
      • 11 kg (gewicht_11.0)
      • 23 kg (gewicht_23.0)
      • 55 kg (gewicht_55.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 65 cm (hoogte_cm_65)
      • 65 cm - 80 cm (hoogte_cm_65_80)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_80_90)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_90)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 39.0 cm (diepte_in_cm_39.0)
      • 50.0 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 57.5 cm (diepte_in_cm_57.5)
      • 65.0 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71.0 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85.0 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105.0 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl