x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bernstein furniture loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81075417.jpg
      Bernstein furniture Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel De Bernstein Mainz is een stapelbare lounge tuinstoel met een frame van RVS en een bekleding van wit textileen. Door het gebruik van RVS heeft de Mainz een strakke, moderne uitstraling. Textileen is een flexibel materiaal. Eigenschappen Bernstein Mainz lounge tuinstoelDeze lounge tuinstoel van Bernstein is opgebouwd uit een RVS frame. Het zit- en ruggedeelte zijn van textileen in de kleur wit. RVS is een sterk, onderhoudsvriendelijk materiaal en het is geschik... (1)
      Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel
      • 08719172143539
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94022699.jpg
      Bernstein furniture Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel Bernstein Mainz lounge tuinstoel De Bernstein Mainz is een stapelbare lounge tuinstoel met een frame van RVS en een bekleding van Zwart textileen. Door het gebruik van RVS heeft de Mainz een strakke, moderne uitstraling. Textileen is een flexibel materiaal. Eigenschappen Bernstein Mainz lounge tuinstoelDeze lounge tuinstoel van Bernstein is opgebouwd uit een RVS frame. Het zit en rug gedeelte zijn van textileen in de kleur Zwart. RVS is een sterk, onderhoudsvriendelijk materiaal en het is \n ... (1)
      Bernstein furniture Bernstein Mainz lounge tuinstoel
      • 08719172143522
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Emu (emu)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.026 kg (gewicht_0.026)
      • 9.0 kg (gewicht_9.0)
      • 11.0 kg (gewicht_11.0)
      • 23.0 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 72 cm (hoogte_cm_72)
      • 72 cm - 79 cm (hoogte_cm_72_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl