x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    21DEG loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • 21DEG Belize Adirondack Voetenbank Mist Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124591539.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559126.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559125.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559127.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124591540.jpg
      21DEG 21DEG Belize Adirondack Voetenbank Mist Grey Belize Adirondack Voetenbank Mist Grey Belize Adirondack Voetenbank Mist Grey Bestel 21DEG Adirondack Belize Voetenbank online bij fonQ. Alle 21DEG Tuinmeubelen uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      21DEG Belize Adirondack Voetenbank Mist Grey
      • 08717953236746
      1
      89.00 EUR
    • 21DEG Belize Adirondack Voetenbank Night Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124591547.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559129.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101433041.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124591548.jpg
      21DEG 21DEG Belize Adirondack Voetenbank Night Black Belize Adirondack Voetenbank Night Black Belize Adirondack Voetenbank Night Black Bestel 21DEG Adirondack Belize Voetenbank online bij fonQ. Alle 21DEG Tuinmeubelen uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      21DEG Belize Adirondack Voetenbank Night Black
      • 08717953236753
      1
      80.10 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Emu DEFAULT
        • emu
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Emu (emu)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • House Doctor (house_doctor)
      • 21DEG (21deg)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Bluesky (bluesky)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Malagoon (malagoon)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.026 kg (gewicht_0.026)
      • 9.0 kg (gewicht_9.0)
      • 11.0 kg (gewicht_11.0)
      • 23.0 kg (gewicht_23.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 71 cm (hoogte_cm_71)
      • 71 cm - 79 cm (hoogte_cm_71_79)
      • 79 cm - 88 cm (hoogte_cm_79_88)
      • ≥ 88 cm (hoogte_cm_88)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 50 cm (diepte_in_cm_50.0)
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
      • 71 cm (diepte_in_cm_71.0)
      • 85 cm (diepte_in_cm_85.0)
      • 105 cm (diepte_in_cm_105.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl