x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wishbonebike loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Wishbonebike loopfiets onderdelen Trike kit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153985689.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128421262.jpg
      Wishbonebike Wishbonebike loopfiets onderdelen Trike kit loopfiets onderdelen Trike kit loopfiets onderdelen Trike kit Wishbonebike Trike kitbr/br/Met de Trike / Driewielerkit bouw je de Wishbonebike 2 wieler gemakkelijk om tot een driewieler br/ Ook te gebruiken als vervanging van een kapot wiel.br/br/ De set bestaat uit:br/- 1 Lange asbr/ - Bijpassende velg met witte bandbr/ - Klein gereedschapset voor de ombouwbr/ - Bevestigings bouten (5)
      Wishbonebike loopfiets onderdelen Trike kit
      • 09421032322334
      1
      44.99 EUR
    • Wishbonebike loopfiets 2 bikes in 1 recycle RAW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171981013.jpg
      Wishbonebike Wishbonebike loopfiets 2 bikes in 1 recycle RAW loopfiets 2 bikes in 1 recycle RAW loopfiets 2 bikes in 1 recycle RAW Inhoud: 1 Wishbone Bike RE2 2-in-1 Raw 2-in-1 vanaf de 2e Jaar tot 6e Jaar bruikbaar Waarschuwingen: Opgelet! met beschermingsuitrusting te gebruiken. Mag niet op de openbare weg gebruikt worden. Alleen gebruiken onder direct toezicht van volwassenen Instelbare zithoogte 23 - 51 cm Gewicht: ca. 4 kg (loopwiel), Fabrikant: Wishbone (1)
      Wishbonebike loopfiets 2 bikes in 1 recycle RAW
      • 09421032322235
      2
      147.21 EUR
    • Wishbonebike Trike Kit Raw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175567551.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153985690.jpg
      Wishbonebike Wishbonebike Trike Kit Raw Trike Kit Raw Trike Kit Raw Omvang levering: 1 stuk Wishbone Bike Trike Kit - Raw Pakket bevat: 1 x complete fiets en 1 x lange achteras. Waarschuwingen: Opgelet! met beschermingsuitrusting te gebruiken. Mag niet op de openbare weg gebruikt worden. Alleen gebruiken onder direct toezicht van volwassenen. Met de Wishbone Trike Kit kun je je 2-in-1 Wishbone Bike RE2 Raw omzetten in een 3-in-1 Wishbone fiets. (1)
      Wishbonebike Trike Kit Raw
      • 09421032322310
      2
      40.12 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Basic (basic)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Falk (falk)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luna (luna)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playgo (playgo)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Xadventure (xadventure)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 60 cm (hoogte_cm_2)
      • 60 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 33 cm (breedte_cm_1)
      • 33 cm - 44 cm (breedte_cm_2)
      • 44 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl