x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Van Dijk Toys loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171552361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182386004.jpg
      Van Dijk Toys Van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys (1)
      Van Dijk Toys Poppenwagen Blauw, van Dijk Toys
      • 08718591211607
      5
      deal
      99.95 EUR
    • Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173496322.jpg
      Van Dijk Toys Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm rood blokkenwagen 55 cm rood blokkenwagen 55 cm rood Met deze blokkenwagen van Van Dijk leren uw kinderen hoe ze moeten lopen. Deze variant heeft een extra stoere uitstraling voor de stoere kids. De blokkenwag... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm rood
      • 08718591216206
      2
      deal
      98.95 EUR
    • Van Dijk Toys Houten Blokkenwagen - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190813237.jpg
      Van Dijk Toys Van Dijk Toys Houten Blokkenwagen - Blauw Houten Blokkenwagen - Blauw Houten Blokkenwagen - Blauw Houten Blokkenwagen - Blauw (1)
      Van Dijk Toys Houten Blokkenwagen - Blauw
      • 08718591210785
      1
      72.95 EUR
    • Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm blank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173430734.jpg
      Van Dijk Toys Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm blank blokkenwagen 55 cm blank blokkenwagen 55 cm blank Van Dijk Toys Blokkenwagen 55 Cm Blank (1)
      Van Dijk Toys blokkenwagen 55 cm blank
      • 08718591215513
      1
      86.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bandits & Angels (bandits_angels)
      • Basic (basic)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dede (dede)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Falk (falk)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMCOM (homcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luna (luna)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • Playgo (playgo)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartrike (smartrike)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Vilac (vilac)
      • Wheely bug (wheely_bug)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Xadventure (xadventure)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 85 cm (hoogte_cm_2)
      • 85 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_cm_1)
      • 35 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 65 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 65 cm (breedte_cm_4)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl