x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trybike loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Trybike loopfiets Steel vintage rood - tweewieler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149213308.jpg
      Trybike Trybike loopfiets Steel vintage rood - tweewieler loopfiets Steel vintage rood - tweewieler loopfiets Steel vintage rood - tweewieler Waarom een loopfiets Trybike Steel? br/br/ De tweewieler Trybike Steel is gemaakt van de beste materialen en beproefde onderdelen. De fiets is voorzien van 12 inch stalen wielen met spaken, nylon bussen, soepel draaiende kogellagers en extra brede luchtbanden.br/br/ De fiets staat bekend om het eenvoudige ontwerp. De vooras en korte achteras zijn hetzelfde en simpel, dus zonder te veel ringetjes, busjes en andere overbodige onderdelen. De lange achteras is ook erg simpel maar wel van het ster... (1)
      Trybike loopfiets Steel vintage rood - tweewieler
      • 08719189161670
      1
      99.95 EUR
    • Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169045842.jpg
      Trybike Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - wit loopfiets 2 in 1 Steel - wit loopfiets 2 in 1 Steel - wit De Trybike 2-1 loopfiets is vervaardigd van hoogwaardig metaal en is de ideale fiets voor je kindje om mee te leren lopen en balanceren. Dankzij het slimme ontwerp, kan de loopfiets ingesteld worden als zowel een driewieler als een tweewieler. Het verstelbare zadel en voorwiel zorgen ervoor dat de fiets kan worden aangepast aan elke grootte, voor optimaal gebruik. Het product bevat stickervellen voor het creëren van een eigen look. Daarnaast is de fiets uitgevoerd met een unieke voetensteun o... (1)
      Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - wit
      • 08719325440058
      1
      139.95 EUR
    • Trybike loopfiets Steel wit - tweewieler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156700667.jpg
      Trybike Trybike loopfiets Steel wit - tweewieler loopfiets Steel wit - tweewieler loopfiets Steel wit - tweewieler Waarom een loopfiets Trybike Steel? br/br/ De tweewieler Trybike Steel is gemaakt van de beste materialen en beproefde onderdelen. De fiets is voorzien van 12 inch stalen wielen met spaken, nylon bussen, soepel draaiende kogellagers en extra brede luchtbanden.br/br/ De fiets staat bekend om het eenvoudige ontwerp. De vooras en korte achteras zijn hetzelfde en simpel, dus zonder te veel ringetjes, busjes en andere overbodige onderdelen. De lange achteras is ook erg simpel maar wel van het ster... (1)
      Trybike loopfiets Steel wit - tweewieler
      • 08719325440041
      1
      99.95 EUR
    • Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - vintage rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147765924.jpg
      Trybike Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - vintage rood loopfiets 2 in 1 Steel - vintage rood loopfiets 2 in 1 Steel - vintage rood De Trybike 2-1 loopfiets is vervaardigd van hoogwaardig metaal en is de ideale fiets voor je kindje om mee te leren lopen en balanceren. Dankzij het slimme ontwerp, kan de loopfiets ingesteld worden als zowel een driewieler als een tweewieler. Het verstelbare zadel en voorwiel zorgen ervoor dat de fiets kan worden aangepast aan elke grootte, voor optimaal gebruik. Het product bevat stickervellen voor het creëren van een eigen look. Daarnaast is de fiets uitgevoerd met een unieke voetensteun o... (1)
      Trybike loopfiets 2 in 1 Steel - vintage rood
      • 08719189161755
      1
      139.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (breedte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl