x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rolly Toys loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Volvo junior 97 cm geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178650692.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165479966.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Volvo junior 97 cm geel looptractor RollyMinitrac Volvo junior 97 cm geel looptractor RollyMinitrac Volvo junior 97 cm geel Details: Motorkap te openen Opbergvak onder motorkap Ergonomisch vormgegeven Beenruimte en een kniesteun Geoptimeerd draaicirkel door Ackermann besturig Fluisterbanden Stuur met mechanische toeter achterkoppeling Met rollyMinitrac Trailer Afmetingen: 97 x 30 x 41 cm Aanbevolen leeftijd: vanaf 1,5- 4 jaar Let op! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 18 maanden. Enkel onder toezicht van een volwassene gebruiken. Verwondingsgevaar! (1)
      Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Volvo junior 97 cm geel
      • 04006485132560
      6
      63.80 EUR
    • Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Claas Xerion junior grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124173350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174408726.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Claas Xerion junior grijs looptractor RollyMinitrac Claas Xerion junior grijs looptractor RollyMinitrac Claas Xerion junior grijs Rolly Toys Loopauto Minitrac Claas Xerion (1)
      Rolly Toys looptractor RollyMinitrac Claas Xerion junior grijs
      • 04006485132652
      5
      deal
      58.37 EUR
    • Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Deutz Fahr 5120 gr/zw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148552275.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Deutz Fahr 5120 gr/zw traptractor RollyFarmtrac Deutz Fahr 5120 gr/zw traptractor RollyFarmtrac Deutz Fahr 5120 gr/zw Rolly Toys Trapauto Deutz-Fahr 5120 (1)
      Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Deutz Fahr 5120 gr/zw
      • 04006485611201
      4
      158.94 EUR
    • Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario 150 cm rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164038279.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario 150 cm rood traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario 150 cm rood traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario 150 cm rood Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario Ontdek het boerenleven met deze supermooie tractor van Rolly Toys. Deze jubileumeditie is ontworpen ter ere van het 100 jarig bestaan van Fiat. hij heeft een verstelbare zitting, voor- en achterkoppeling en een robuust stuur. De motorkap kan open voor nog meer speelplezier en de transmissieketting is volledig afgeschermd. Daarnaast wordt deze gave traptractor geleverd met een aanhanger. Specificaties: Kleur: rood Geslacht: junior Materiaal:... (1)
      Rolly Toys traptractor RollyFarmtrac Fiat Centenario 150 cm rood
      • 04006485601318
      3
      120.00 EUR
    • Rolly Toys rollytoys Ferbedo Truck Racing
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206005140.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys rollytoys Ferbedo Truck Racing rollytoys Ferbedo Truck Racing rollytoys Ferbedo Truck Racing Rolly Toys Ferbedo Truck Racing - Loopauto (1)
      Rolly Toys rollytoys Ferbedo Truck Racing
      • 04006485171194
      3
      deal
      57.90 EUR
    • Rolly Toys traptractor Steyr 108,5 x 52,5 x 65,5 cm zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164038270.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys traptractor Steyr 108,5 x 52,5 x 65,5 cm zwart traptractor Steyr 108,5 x 52,5 x 65,5 cm zwart traptractor Steyr 108,5 x 52,5 x 65,5 cm zwart Rolly Toys traptractor Farmtrac Steyr 6300 TERRUS CVT Deze Rolly Toys traptractor zorgt voor veel speelplezier. De motorkap kan open en de transmissieketting is volledig afgeschermd. Verder heeft hij een verstelbare zitting en de kettingspanning kan worden aangepast. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmeting: 108,5 x 52,5 x 65,5 cm (L x B x H) Gewicht: 17 kg Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. (1)
      Rolly Toys traptractor Steyr 108,5 x 52,5 x 65,5 cm zwart
      • 04006485700042
      3
      143.70 EUR
    • Rolly Toys traptractor RollyX Trac Premium JCB 119 cm geel/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164038276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171580080.jpg
      Rolly Toys Rolly Toys traptractor RollyX Trac Premium JCB 119 cm geel/zwart traptractor RollyX Trac Premium JCB 119 cm geel/zwart traptractor RollyX Trac Premium JCB 119 cm geel/zwart Rolly Toys RollyX-Trac Premium JCB traptractor Deze traptractor van Rolly Toys zorgt voor veel speelplezier. De motorkap kan open en de transmissieketting is volledig afgeschermd. Verder heeft hij een verstelbare zitting en een voor- en achterkoppeling. Specificaties: Kleur: geel, zwart Geslacht: junior Materiaal: kunststof Afmeting: 119 x 56,5 x 71 cm (L x B x H) Gewicht: 15,1 kg Leeftijd: van 3 tot 10 jaar (1)
      Rolly Toys traptractor RollyX Trac Premium JCB 119 cm geel/zwart
      • 04006485640102
      3
      228.65 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Beeboo (beeboo)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Wheely bug (wheely_bug)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 60 cm (hoogte_cm_2)
      • 60 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl