x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Italtrike loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Italtrike ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166451955.jpg
      Italtrike Italtrike ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot Italtrike ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot (1)
      Italtrike ABC La Cosa Capsule Onderzeeboot
      • 08010077211096
      2
      79.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cavallino (cavallino)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dede (dede)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rollplay (rollplay)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Slex (slex)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Vtech (vtech)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (hoogte_cm_2)
      • 50 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (breedte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl