x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Happy Baby loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Happy Baby Vespa electrische Mini kinder scooter Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169612546.jpg
      Happy Baby Happy Baby Vespa electrische Mini kinder scooter Roze Vespa electrische Mini kinder scooter Roze Vespa electrische Mini kinder scooter Roze Happy Baby Vespa electrische Mini kinder scooter Roze (1)
      Happy Baby Vespa electrische Mini kinder scooter Roze
      • 08718531447516
      2
      89.95 EUR
    • Happy Baby Loopauto Goodyear Rood/Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157979794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157103115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201229696.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157103116.jpg
      Happy Baby Happy Baby Loopauto Goodyear Rood/Zwart Loopauto Goodyear Rood/Zwart Loopauto Goodyear Rood/Zwart Kleur: rood Materiaal: kunststof Afmetingen product: 60 x 38 x 42 cm (L x B x H) Maximale draagvermogen: 27 kg (60lbs) Aanbevolen leeftijd: 12 - 36 maanden (1)
      Happy Baby Loopauto Goodyear Rood/Zwart
      • 08718475925736
      2
      46.99 EUR
    • Happy Baby - loopauto - Good Year Blauw Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202785702.jpg
      Happy Baby Happy Baby - loopauto - Good Year Blauw Geel - loopauto - Good Year Blauw Geel - loopauto - Good Year Blauw Geel Happy Baby - loopauto - Good Year Blauw Geel (1)
      Happy Baby - loopauto - Good Year Blauw Geel
      • 08718531447103
      2
      46.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (breedte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl