x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hape loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Hape Loopwagen Blokkenkar - Speelgoed 1 jaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173258286.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/66957245.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208331229.jpg
      Hape Hape Loopwagen Blokkenkar - Speelgoed 1 jaar Loopwagen Blokkenkar - Speelgoed 1 jaar Loopwagen Blokkenkar - Speelgoed 1 jaar Vul, bouw, dump, draag, duw, trek, speel. Op welke manieren kan je kind dit veelzijdige speelgoed nog meer gebruiken?br/br/Kenmerken:br/br/Deze houten loopwagen heeft 20 blokken met verschillende vormen.br/br/Speeltips:br/br/Gebruik de blokken om tellen te oefenen, kleuren te onderscheiden, en vormen br/te sorteren.br/br/br/Overige: br/br/Leeftijd vanaf: 12 maandenMateriaal: Multiplex, Rubberhout, Schima, Polyetheen, TPEProductafmeting (l x b x h): 35,3 x 28,3 x 40,8 cmVerpakking afmeting (l ... (1)
      Hape Loopwagen Blokkenkar - Speelgoed 1 jaar
      • 06943478002456
      • 06943478003088
      2
      49.99 EUR
    • Hape Schommelboot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163871743.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163871747.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163871745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96696293.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210051466.jpg
      Hape Hape Schommelboot Schommelboot Schommelboot Vanaf 12 maanden Bevordert de eerste motorvaardigheden Aantrekkelijk design Geweldig alternatief voor andere schommelspeelgoed. Belastbaar tot ca. 50 kg., Fabrikant: Hape International AG (1)
      Hape Schommelboot
      • 06943478014299
      • E0102
      2
      83.94 EUR
    • Hape Schiebespielzeug Tanz. Schmetterl.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166449805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76997534.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157185146.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157186852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157186851.jpg
      Hape Hape Schiebespielzeug Tanz. Schmetterl. Schiebespielzeug Tanz. Schmetterl. Schiebespielzeug Tanz. Schmetterl. Schuiffiguur Verf op waterbasis Van 100% hout, ca. 56 cm hoog Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden 1-delig, Fabrikant: Hape (1)
      Hape Schiebespielzeug Tanz. Schmetterl.
      • 06943478002395
      2
      22.99 EUR
    • Hape houten Volkswagen Kever loopwagen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150370760.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269550.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269551.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134685283.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269547.jpg
      Hape Hape houten Volkswagen Kever loopwagen houten Volkswagen Kever loopwagen houten Volkswagen Kever loopwagen Hape Kever Blauw - Loopwagen (1)
      Hape houten Volkswagen Kever loopwagen
      • 06943478018464
      2
      49.99 EUR
    • Hape Houten duwkar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161638263.jpg
      Hape Hape Houten duwkar Houten duwkar Houten duwkar Hape Houten duwkar (1)
      Hape Houten duwkar
      • 06943478012646
      1
      89.99 EUR
    • Hape duwwagen - step & stroll - duurzaam
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159613749.jpg
      Hape Hape duwwagen - step & stroll - duurzaam duwwagen - step & stroll - duurzaam duwwagen - step & stroll - duurzaam duwwagen - step & stroll - duurzaam (1)
      Hape duwwagen - step & stroll - duurzaam
      • 06943478013940
      1
      54.99 EUR
    • Hape glijdende olifant Emma
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165351931.jpg
      Hape Hape glijdende olifant Emma glijdende olifant Emma glijdende olifant Emma De glijbaan in de vorm van een schattige olifant is gebaseerd op een stabiele houten constructie. De oren van de olifant Emma zijn gemaakt van natuurlijk katoen, de grote wielen laten een eenvoudige beweging toe op rustige wielen. Bovendien kan uw lieveling genieten van een kleine schuilplaats voor zijn speelgoed, want Emma's oren zijn uitgerust met zakken die veilig kleine schatten dragen op grote reizen. Emma is geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden. productdetails: Afmetingen (lengte x b... (1)
      Hape glijdende olifant Emma
      • 06943478026384
      1
      deal
      54.23 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (breedte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl