x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fisher-Price loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Fisher Price Loop Met Mij Zebra Multicolour
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124893231.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109050931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118680597.jpg
      Fisher Price Fisher Price Loop Met Mij Zebra Multicolour Loop Met Mij Zebra Multicolour Loop Met Mij Zebra Multicolour Fisher-Price Loop Met Mij ZebraDe Fisher-Price Loop Met Mij Zebra leert uw kind eerste woordjes en eerste stapjes - precies het vriendje dat uw kind nodig heeft. Ronddraaien, kantelen, rollen, klikken, draaien.Deze zebra zit boordevol leuke activiteiten voor uw baby. Sla de bladzijde om of druk op de oplichtende knopjes en luister naar meezingliedjes en zinnetjes over cijfers en letters. En als baby leert lopen,is de makkelijk vast te houden handgreep en de stevige basis met 4 wielen ideaal b... (7)
      Fisher Price Loop Met Mij Zebra Multicolour
      • 00887961256390
      1
      good_buy
      34.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Baghera (baghera)
      • Baninni (baninni)
      • BERG (berg)
      • Big (big)
      • Billy (billy)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Childwood (childwood)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hauck (hauck)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • Kees (kees)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pinolino (pinolino)
      • Plan Toys (plan_toys)
      • Plantoys (plantoys)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • Step2 (step2)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Trybike (trybike)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wonderworld (wonderworld)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 46 cm (hoogte_cm_46.0)
      • 51 cm (hoogte_cm_51.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • 30.0 cm (breedte_cm_30.0)
      • 31.0 cm (breedte_cm_31.0)
      • 37.0 cm (breedte_cm_37.0)
      • 38.0 cm (breedte_cm_38.0)
      • 43.589999999999996 cm (breedte_cm_43.589999999999996)
      • 44.5 cm (breedte_cm_44.5)
      • 48.3 cm (breedte_cm_48.3)
      • 48.54 cm (breedte_cm_48.54)
      • 91.4 cm (breedte_cm_91.4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl