x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Falk loopwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Falk Claas Axos 340 looptractor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146273055.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124891302.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157117882.jpg
      Falk Falk Claas Axos 340 looptractor Claas Axos 340 looptractor Claas Axos 340 looptractor FAT3040, Fabrikant: Falk (5)
      Falk Claas Axos 340 looptractor
      • 03016200030409
      • 3040
      3
      good_buy
      deal
      60.50 EUR
    • Falk Looptractor Claas Axos 310 Met Aanhanger Falk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144263057.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148800523.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182523040.jpg
      Falk Falk Looptractor Claas Axos 310 Met Aanhanger Falk Looptractor Claas Axos 310 Met Aanhanger Falk Looptractor Claas Axos 310 Met Aanhanger Falk Buitenspelen wordt nog leuker met deze looptractor van Falk. De Claas Axos 310 is een robuust exemplaar met stevige antislip wielen en een echte aanhanger. Zo vervoer je eenvoudig al je favoriete spulletjes, zoals je voetbal of ander speelgoed. De tr (4)
      Falk Looptractor Claas Axos 310 Met Aanhanger Falk
      • 03016200101222
      • 1012B
      3
      deal
      50.94 EUR
    • Falk Traptractor New Holland met aanhanger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115734993.jpg
      Falk Falk Traptractor New Holland met aanhanger Traptractor New Holland met aanhanger Traptractor New Holland met aanhanger Fabrikant: Falk (2)
      Falk Traptractor New Holland met aanhanger
      • 03016203080128
      4
      deal
      108.27 EUR
    • Falk Loopmotor Kawasaki KX Bud groen zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182208425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187758295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157097265.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157097268.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157073297.jpg
      Falk Falk Loopmotor Kawasaki KX Bud groen zwart Loopmotor Kawasaki KX Bud groen zwart Loopmotor Kawasaki KX Bud groen zwart Falk Bud Baby Racing Team Moto - Unisex - Groen - Loopfiets (1)
      Falk Loopmotor Kawasaki KX Bud groen zwart
      • 03016200402268
      5
      29.99 EUR
    • Falk Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113086920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176739475.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146892169.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189048927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189048670.jpg
      Falk Falk Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5 Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5 Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5 Falk Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5 (1)
      Falk Claas Tractor Arion 410 Tractor + Aanhanger 2-5
      • 03016200204138
      3
      80.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fisher-Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Janod DEFAULT
        • janod
      • Pinolino DEFAULT
        • pinolino
      • I'm Toy DEFAULT
        • i_m_toy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Smoby (smoby)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Janod (janod)
      • Babygo (babygo)
      • Baghera (baghera)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Blinq (blinq)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boikido (boikido)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Brumee (brumee)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coconuts (coconuts)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Wood (disney_wood)
      • DOLU (dolu)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Everearth (everearth)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hillvert (hillvert)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Injusa (injusa)
      • Italtrike (italtrike)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Jouéco (joue_co)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Label (label)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Mini Speeders (mini_speeders)
      • Munchkin (munchkin)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pericles (pericles)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Rastar (rastar)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly (rolly)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Saro (saro)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Step2 (step2)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trunki (trunki)
      • Trybike (trybike)
      • Tryco (tryco)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (breedte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl