x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopbanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sole loopband

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopband categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sole Loopband - Sole Fitness F65
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74802218.jpg
      Sole Sole Loopband - Sole Fitness F65 Loopband - Sole Fitness F65 Loopband - Sole Fitness F65 Sole Fitness heeft met de nieuwe F65 een verbeterde versie van de zo populaire F63 loopband uitgebracht. Ook ditmaal heeft Sole het weer voor elkaar gekregen om op het gebied van prijs/kwaliteit een geweldige loopband te produceren. De Sole F65 beschikt over een verbeterde motor van 3,25 pk wat het mogelijk maakt de snelheid van 0 tot 18 km per uur in te stellen. Ook de elektronisch aangestuurde hellingshoek is verstelbaar in 15 levels. Dit maakt de loopband geschikt voor zowel de beginnend,... (2)
      Sole Loopband - Sole Fitness F65
      • 07340085999251
      1
      1795.00 EUR
    • Sole Loopband - Sole Fitness F63
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77114890.jpg
      Sole Sole Loopband - Sole Fitness F63 Loopband - Sole Fitness F63 Loopband - Sole Fitness F63 Met de Sole FitnessF63 loopband haal je prijs-kwaliteit een geweldige loopband in huis. Niet voor niets is de loopband door verschillende consumentenwebsites, blogs en tijdschriften in de VS beoordeeld als beste loopband binnen deze prijsklasse. De Sole F63 biedt je enorm veel waar voor je geld! Zo beschikt de loopband over een 3 pk motor welke in staat is om tot 18 km per uur te rennen. Voor een zo natuurlijk mogelijke hoogtetraining beschikt de loopband over 15 elektronisch verstelbare hell... (1)
      Sole Loopband - Sole Fitness F63
      • 07340085999244
      1
      1449.00 EUR
    • Sole Loopband - Sole Fitness F80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149245884.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96574363.jpg
      Sole Sole Loopband - Sole Fitness F80 Loopband - Sole Fitness F80 Loopband - Sole Fitness F80 Loopbanden boeken een enorme vooruitgang. De Sole Fitness F80 loopband is hier het overduidelijk bewijs van. De F80 biedt je uitstekende kwaliteit gecombineerd met luxe en comfort. De Sole F80 beschikt over een 3,5 pk motor. Dit zorgt voor uitdagende snelheden tot wel 18 km/h. De helling is verstelbaar tot wel 15 verschillende hoogteniveaus. Daarnaast beschikken de Sole loopbanden over een zelfsmerende roller. Mede hierdoor is de Sole F80 geheel onderhoudsvrij. Riant loopvlak Het loopoppervla... (1)
      Sole Loopband - Sole Fitness F80
      • 00795447580122
      1
      1795.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Life fitness DEFAULT
        • life_fitness
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Tunturi DEFAULT
        • tunturi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Life fitness (life_fitness)
      • Kettler (kettler)
      • Tunturi (tunturi)
      • Matrix (matrix)
      • Proform (proform)
      • Adidas (adidas)
      • Assault (assault)
      • BH Fitness (bh_fitness)
      • Bowflex (bowflex)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Dkn technology (dkn_technology)
      • Ergo-Fit (ergo_fit)
      • FINNLO (finnlo)
      • Finnlo by HAMMER (finnlo_by_hammer)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Gymost (gymost)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Nautilus (nautilus)
      • Nohrd (nohrd)
      • NordicTrack (nordictrack)
      • Octane (octane)
      • Precor (precor)
      • Pro-Form (pro_form)
      • Reebok (reebok)
      • Senz Sports (senz_sports)
      • Sole (sole)
      • Sole Fitness (sole_fitness)
      • Sportplus (sportplus)
      • Stamm Bodyfit (stamm_bodyfit)
      • Toorx (toorx)
      • U.N.O. Fitness (u_n_o_fitness)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vision Fitness (vision_fitness)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €750 (budget)
      • €750 - €1250 (low)
      • €1250 - €2000 (medium)
      • > €2000 (high)
    • Loopsnelheid (maximale_snelheid_vooruit_):
      • < 15 km/u (slow)
      • 15 - 20 km/u (medium)
      • > 20 km/u (fast)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Professioneel (professioneel)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
    • Opties voor Loopbanden (opties_voor_loopbanden):
      • Bidonhouder (bidonhouder)
      • Demping (demping)
      • Handmatige Trainingsprogramma's (handmatige_trainingsprogramma_s)
      • Hartslag Monitor (hartslag_monitor)
      • Hartslaggestuurd Trainingsprogramma (hartslaggestuurd_trainingsprogramma)
      • Ingebouwde Motor (ingebouwde_motor)
      • Ingebouwde Speakers (ingebouwde_speakers)
      • Ingebouwde Ventilator (ingebouwde_ventilator)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Interval Training (interval_training)
      • Met Wieltjes (met_wieltjes)
      • Meting Vetpercentage (meting_vetpercentage)
      • Noodstop (noodstop)
      • Schermverlichting (schermverlichting)
      • Smartphone Ondersteuning (smartphone_ondersteuning)
      • Tablethouder (tablethouder)
      • Training Programmering (training_programmering)
      • Waterpas Instelbaar (waterpas_instelbaar)
    • Display Weergave (display_modes):
      • Afstand (afstand)
      • Calorieen (calorieen)
      • Hartslag (hartslag)
      • Helling (helling)
      • Output power (output_power)
      • Programma progressie (programma_progressie)
      • Slagen per minuut (rpm) (slagen_per_minuut_rpm_)
      • Snelheid (snelheid)
      • Stappenteller (stappenteller)
      • Tijd (tijd)
      • Timer (timer)
      • Wattage (wattage)
    • Aantal Vooraf Ingestelde Trainingsprogramma's (aantal_programma_s):
      • < 13 (aantal_programma_s_13)
      • 13 - 23 (aantal_programma_s_13_23)
      • 23 - 30 (aantal_programma_s_23_30)
      • ≥ 30 (aantal_programma_s_30)
    • Compatibel met (platform):
      • Android (android)
      • iOS (ios)
    • Maximale Hellingshoek (geschikt_voor_hellingen_tot):
      • 0 % (geschikt_voor_hellingen_tot_0.0)
      • 3 % (geschikt_voor_hellingen_tot_3.0)
      • 6 % (geschikt_voor_hellingen_tot_6.0)
      • 8 % (geschikt_voor_hellingen_tot_8.0)
      • 10 % (geschikt_voor_hellingen_tot_10.0)
      • 12 % (geschikt_voor_hellingen_tot_12.0)
      • 15 % (geschikt_voor_hellingen_tot_15.0)
      • 19 % (geschikt_voor_hellingen_tot_19.0)
      • 20 % (geschikt_voor_hellingen_tot_20.0)
      • 40 % (geschikt_voor_hellingen_tot_40.0)
    • Lengte Loopvlak (lengte_loopvlak):
      • < 130 cm (lengte_loopvlak_130)
      • 130 cm - 145 cm (lengte_loopvlak_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (lengte_loopvlak_150_160)
      • ≥ 155 cm (lengte_loopvlak_160)
    • Breedte Loopvlak (breedte_loopvlak):
      • < 43 cm (breedte_loopvlak_43)
      • 43 cm - 51 cm (breedte_loopvlak_43_51)
      • ≥ 51 cm (breedte_loopvlak_51)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Maximale Gebruikersgewicht (maximum_gewicht):
      • < 125 kg (maximum_gewicht_130)
      • 125 kg - 140 kg (maximum_gewicht_130_140)
      • 140 kg - 160 kg (maximum_gewicht_140_160)
      • ≥ 160 kg (maximum_gewicht_160)
    • Inklapbaar (inklapbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Trainingsfunctie (training_programmering):
      • Ja (ja)
    • Smartphone-ondersteuning (smartphone_ondersteuning):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterpas Instelbaar (inclusief_waterpas):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Tablethouder (tablet_stand):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Schermverlichting (schermverlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Noodstop (noodstop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Meting Vetpercentage (lichaamsvet_analyse):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Interval training (interval_training):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde Motor (motor_inbegrepen):
      • Ja (ja)
    • Hartslaggestuurd Trainingsprogramma (hartslaggestuurd_trainingsprogramma):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Handmatige Trainginsprogramma's (handmatige_trainingsprogramma_s):
      • Ja (ja)
    • Bidonhouder (flessenrek):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Met Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Apparaat Connectiviteit (apparaat_connectiviteit):
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • NFC (nfc)
      • USB (usb)
    • Ingebouwde Speakers (ingebouwde_luidsprekers):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl